Flipchart 2x3 Office PRO z ramionami

Producent: 2x3
Cena netto:
Cena brutto:

Powierzchnia suchościeralno-magnetyczna, lakierowana. Podstawa trójnożna. Konstrukcja nośna z aluminium. Uniwersalny uchwyt zaciskowy do bloków A1 lub EURO. Regulowana wysokość flipcharta do 186 cm, dzięki łatwym w użyciu uchwytom zaciskowym. 2 ramiona boczne rozkładane metodą „klik-klik”

 

Specyfikacja techniczna:

  • Powierzchnia: suchościeralna lakierowana, odporna na zarysowania
  • Właściwości powierzchni: magnetyczna
  • Wymiary powierzchni użytkowej tablicy: 700 x 1000 mm
  • Maksymalna wysokość: 1860 mm
  • Profil: aluminiowy
  • Regulowane uchwyty: tak
  • Rozkładane ramiona: tak
  • Waga: 8.2 kg

 

Gwarancja: 2 lata na produkt, 10 lat na powierzchnię.


Cechy produktu

Kod produktu: TF20

Zobacz także inne produkty

Tablica obrotowa kredowa 2x3 170x100cm magnetyczna, ceramiczna Cena brutto: 1344.80 PLN
Markery 3w1 Liquid Ink, 6 szt.,mix kolorów Cena brutto: 35.00 PLN
Zestaw wymiennych wkładów do gąbki magnetycznej 2x3 StarBoard, 10 szt. Cena brutto: 16.40 PLN
Tablica kredowa wielkoformatowa 2x3 400x120cm porcelanowa, magnetyczna Cena brutto: 2759.30 PLN
Tablica suchościeralna 2x3 OfficeBoard 240x120cm ceramiczna, magnetyczna Cena brutto: 1037.30 PLN

Posiadamy wiele rodzajów tablic w ofercie - tablice magnetyczne, tablice drewniane, tablice plakatowe na stojaku, tablice informacyjne, tablice podświetlane tablice informacyjne na nodze, tablice suchościeralne, tablice w systemie kolumnowym, tryptyki, tablice obrotowo-jezdne, tablice suchościeralne, tablice kredowe, tablice kredowe z nadrukiem, tablice tekstylne, tablice korkowe, tabliczki przydrzwiowe zatrzaskowe, tabliczki informacyjne z pleksi tabliczki ścienne, stojaki na broszury, tablice informacyjne tablice i gabloty z nadrukiem, tablice obrotowo-jezdne, tablice suchościeralne, tablice rozkładane (tryptyki) planery magnetyczne, tablice COMBI, tablice korkowe, tablice tekstylne, tablice moderacyjne, stojaki do tablic, tablice-mapy

Education boards firmy 2x3 tablice szkolne, to unikatowa linia produktów skierowanych do szkół i na rynek edukacyjny. W szerokiej ofercie produktów i akcesoriów każdy odnajdzie niezbędne narzędzia do codziennej pracy. Estetyka i funkcjonalność linii Education Boards skutecznie pomaga w przekazywaniu wiedzy na poszczególnych szczeblach edukacji. Główne zalety to wysoka jakość produktów, estetyka wykonania, wysokie bezpieczeństwo użytkowania, szeroka oferta produktowa.

Flipcharty 2×3 to idealna przestrzeń obrazowania pomysłów – Gwarancja efektownej prezentacji, skutecznego szkolenia, efektywnej burzy mózgów! Co je wyróżnia? Nowoczesna konstrukcja w neutralnym kolorze popielatym, z eleganckimi grafitowymi wykończeniami. Popchart dostępny w dwóch rodzajach powierzchni: suchościeralnej (melaminowej) oraz suchościeralno-magnetycznej, rozmiar powierzchni użytkowej 66 x 100 lub 60 x 90 cm. Eurochart dwa dodatkowe ramiona dają możliwość prezentowania jednocześnie trzech arkuszyszybki i łatwy w obsłudze, mocny sprężynowy uchwyt do zawieszania bloku. Mobilechart przeznaczony do prezentacji szczególnie w miejscach, gdzie istnieje potrzeba częstego przemieszczania tablicy kółka z systemem blokowania zapewniające stabilność stały kąt pochylenia tablicy 15°.

Planery ecoBoards z dodatkową powierzchnią z korka. Dostępne - planer miesięczny, planer tygodniowy. Dzięki korzystaniu z planerów 2×3 już nie zapomnisz o ważnym spotkaniu, zajęciach pozaszkolnych Twojego dziecka czy zapłaceniu rachunków. To idealne narzędzie również dla sportowców, którzy w sposób zaplanowany chcą przeprowadzać swoje treningi oraz kontrolować dietę. Tablice do planowania świetnie sprawdzają się zarówno w małym biurze, w domu jak również i na siłowni.