Flipchart - stabilne rozwiązanie dla profesjonalnych prezentacji
14.03.2013

Flipchart - stabilne rozwiązanie dla profesjonalnych prezentacji

Flipchart to łatwa i lekka w przenoszeniu tablica suchościeralna z możliwością przypięcia bloków na specjalnym uchwycie, który dodatkowo posiada przesuwane zaczepy, pozwalające na użycie większości formatów papieru (EURO, A1). Większość flipchartów wyposażona jest w półkę na markery.

 

Flipchart jest idealną pomocą przy prowadzeniu szkoleń, kursów, prezentacji, wykładów i dyskusji. Flipcharty posiadają do wyboru dwie powierzchnie: niemagnetyczną (umożliwiającą pisanie po niej markerami lub umocowanie na niej bloku papierowego) i magnetyczną (umożliwiającą dodatkowo przypięcie magnesów). Solidna, trwała i stabilna podstawa zapewnia bezpieczną pracę.

 

Tradycyjny flipchart jest wyposażony w trójnożny stojak o regulowanej wysokości. Występują też wersje mobilne wyposażone w podstawę jezdną na kółkach. Niektóre modele dodatkowo wyposażono w dwa aluminiowe ramiona, które dają możliwość zapisywania i prezentowania jednocześnie aż trzech arkuszy papieru, dostępne są również w wersji stojącej bądź mobilnej. Nowością jest flipchart dwustronny mobilny z możliwością obrotu tablicy o 360 stopni. Występuje on w dwóch wariantach: tradycyjnej powierzchni magnetycznej lakierowanej suchościeralnej i powierzchni magnetycznej ceramicznej suchościeralnej, która jest dużo trwalsza oraz twardsza co sprawia, że jest praktycznie niezniszczalna.

 

Ciekawym rozwiązaniem jest flipchart cyfrowy występujący w wersji mobilnej. To przełomowe rozwiązanie dzięki podłączeniu specjalnego markera z portem USB w komputerze zapewnia połączenie poprzez bluetooth, dzięki czemu wszystkie zapisywane na tablicy notatki wędrują prosto do komputera, a następnie możemy je w każdej chwili edytować i rozsyłać do wszystkich biorących w prezentacji użytkowników czy słuchaczy. Dodatkową ciekawostką jest to, że w jednym czasie może z cyfrowego Flipchartu korzystać 4 użytkowników, każdy pisząc innym kolorem, daje to niesamowite możliwości i sprawia że tradycyjna prezentacja nie musi być wcale nudna.

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele modeli i linii flipchartów dwóch producentów NOBO i 2x3. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą cenową.

 

Flipchart Nobo Barracuda niemagnetyczny

Flipchart popchart

Flipchart 2x3 Popchart niemagnetyczny

Flipchart Nobo Barracuda magnetyczny

Flipchart 2x3 Popchart magnetyczny

barracuda moblie

Flipchart Nobo Barracuda Mobilny magnetyczny

Flipchart 2x3 Mobilechart Mobilny magnetyczny

Flipchart NOBO Piranha Mobilny magnetyczny z dodatkowymi ramionami

Flipchart 2x3 Mobilechart Mobilny magnetyczny z dodatkowymi ramionami

Flipchart NOBO Shark magnetyczny z dodatkowymi ramionami

 

flipchart eurochart

Flipchart 2x3 Eurochart magnetyczny z dodatkowymi ramionami
Flipchart dwustronny Mobilny 2x3 magnetyczny
Flipchart dwustronny Mobilny 2x3 magnetyczny ceramiczny

 

Flipchart cyfrowy

Flipchart cyfrowy NOBO


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl


Posiadamy wiele rodzajów tablic w ofercie - tablice magnetyczne, tablice drewniane, tablice plakatowe na stojaku, tablice informacyjne, tablice podświetlane tablice informacyjne na nodze, tablice suchościeralne, tablice w systemie kolumnowym, tryptyki, tablice obrotowo-jezdne, tablice suchościeralne, tablice kredowe, tablice kredowe z nadrukiem, tablice tekstylne, tablice korkowe, tabliczki przydrzwiowe zatrzaskowe, tabliczki informacyjne z pleksi tabliczki ścienne, stojaki na broszury, tablice informacyjne tablice i gabloty z nadrukiem, tablice obrotowo-jezdne, tablice suchościeralne, tablice rozkładane (tryptyki) planery magnetyczne, tablice COMBI, tablice korkowe, tablice tekstylne, tablice moderacyjne, stojaki do tablic, tablice-mapy

Education boards firmy 2x3 tablice szkolne, to unikatowa linia produktów skierowanych do szkół i na rynek edukacyjny. W szerokiej ofercie produktów i akcesoriów każdy odnajdzie niezbędne narzędzia do codziennej pracy. Estetyka i funkcjonalność linii Education Boards skutecznie pomaga w przekazywaniu wiedzy na poszczególnych szczeblach edukacji. Główne zalety to wysoka jakość produktów, estetyka wykonania, wysokie bezpieczeństwo użytkowania, szeroka oferta produktowa.

Flipcharty 2×3 to idealna przestrzeń obrazowania pomysłów – Gwarancja efektownej prezentacji, skutecznego szkolenia, efektywnej burzy mózgów! Co je wyróżnia? Nowoczesna konstrukcja w neutralnym kolorze popielatym, z eleganckimi grafitowymi wykończeniami. Popchart dostępny w dwóch rodzajach powierzchni: suchościeralnej (melaminowej) oraz suchościeralno-magnetycznej, rozmiar powierzchni użytkowej 66 x 100 lub 60 x 90 cm. Eurochart dwa dodatkowe ramiona dają możliwość prezentowania jednocześnie trzech arkuszyszybki i łatwy w obsłudze, mocny sprężynowy uchwyt do zawieszania bloku. Mobilechart przeznaczony do prezentacji szczególnie w miejscach, gdzie istnieje potrzeba częstego przemieszczania tablicy kółka z systemem blokowania zapewniające stabilność stały kąt pochylenia tablicy 15°.

Planery ecoBoards z dodatkową powierzchnią z korka. Dostępne - planer miesięczny, planer tygodniowy. Dzięki korzystaniu z planerów 2×3 już nie zapomnisz o ważnym spotkaniu, zajęciach pozaszkolnych Twojego dziecka czy zapłaceniu rachunków. To idealne narzędzie również dla sportowców, którzy w sposób zaplanowany chcą przeprowadzać swoje treningi oraz kontrolować dietę. Tablice do planowania świetnie sprawdzają się zarówno w małym biurze, w domu jak również i na siłowni.