Płyn do czyszczenia tablic Avtek TS Cleaner 250ml

Producent: AVtek
Cena netto:
Cena brutto:

Środek w sprayu do czyszczenia powierzchni suchościeralnych.

 

Powierzchnie dotykowe monitorów interaktywnych, ale też telefonów czy tabletów, bardzo ułatwiają pracę, ale jednocześnie są podatne na zabrudzenia i gromadzącą się ilość odcisków palców. Avtek TS Cleaner to środek który usuwa lekkie zabrudzenia i tłuste ślady, dzięki czemu można w prosty sposób utrzymać czystość i elegancki wygląd wyświetlaczy.

 

Butelka 250 ml


Cechy produktu

Kod produktu: 1TV050

Zobacz także inne produkty

Tablica kredowa OfficeBoard 2x3 200x100cm magnetyczna, lakierowana Cena brutto: 496.10 PLN
Tablica kredowa wielkoformatowa 2x3 350x120cm lakierowana, magnetyczna Cena brutto: 1972.10 PLN
Tablica szklana Nobo Diamond 99x55 cm - czarna Cena brutto: 490.00 PLN
Tablica obrotowa 2x3 120x90cm magnetyczna, ceramiczna Cena brutto: 1475.00 PLN
Mapa administracyjna Polski 2x3 w ramie aluminiowej magnetyczna Cena brutto: 254.20 PLN

Posiadamy wiele rodzajów tablic w ofercie - tablice magnetyczne, tablice drewniane, tablice plakatowe na stojaku, tablice informacyjne, tablice podświetlane tablice informacyjne na nodze, tablice suchościeralne, tablice w systemie kolumnowym, tryptyki, tablice obrotowo-jezdne, tablice suchościeralne, tablice kredowe, tablice kredowe z nadrukiem, tablice tekstylne, tablice korkowe, tabliczki przydrzwiowe zatrzaskowe, tabliczki informacyjne z pleksi tabliczki ścienne, stojaki na broszury, tablice informacyjne tablice i gabloty z nadrukiem, tablice obrotowo-jezdne, tablice suchościeralne, tablice rozkładane (tryptyki) planery magnetyczne, tablice COMBI, tablice korkowe, tablice tekstylne, tablice moderacyjne, stojaki do tablic, tablice-mapy

Education boards firmy 2x3 tablice szkolne, to unikatowa linia produktów skierowanych do szkół i na rynek edukacyjny. W szerokiej ofercie produktów i akcesoriów każdy odnajdzie niezbędne narzędzia do codziennej pracy. Estetyka i funkcjonalność linii Education Boards skutecznie pomaga w przekazywaniu wiedzy na poszczególnych szczeblach edukacji. Główne zalety to wysoka jakość produktów, estetyka wykonania, wysokie bezpieczeństwo użytkowania, szeroka oferta produktowa.

Flipcharty 2×3 to idealna przestrzeń obrazowania pomysłów – Gwarancja efektownej prezentacji, skutecznego szkolenia, efektywnej burzy mózgów! Co je wyróżnia? Nowoczesna konstrukcja w neutralnym kolorze popielatym, z eleganckimi grafitowymi wykończeniami. Popchart dostępny w dwóch rodzajach powierzchni: suchościeralnej (melaminowej) oraz suchościeralno-magnetycznej, rozmiar powierzchni użytkowej 66 x 100 lub 60 x 90 cm. Eurochart dwa dodatkowe ramiona dają możliwość prezentowania jednocześnie trzech arkuszyszybki i łatwy w obsłudze, mocny sprężynowy uchwyt do zawieszania bloku. Mobilechart przeznaczony do prezentacji szczególnie w miejscach, gdzie istnieje potrzeba częstego przemieszczania tablicy kółka z systemem blokowania zapewniające stabilność stały kąt pochylenia tablicy 15°.

Planery ecoBoards z dodatkową powierzchnią z korka. Dostępne - planer miesięczny, planer tygodniowy. Dzięki korzystaniu z planerów 2×3 już nie zapomnisz o ważnym spotkaniu, zajęciach pozaszkolnych Twojego dziecka czy zapłaceniu rachunków. To idealne narzędzie również dla sportowców, którzy w sposób zaplanowany chcą przeprowadzać swoje treningi oraz kontrolować dietę. Tablice do planowania świetnie sprawdzają się zarówno w małym biurze, w domu jak również i na siłowni.