Stojak 2x3 mobilny do tablic (kolumnowy)

Stojak 2x3 mobilny do tablic (kolumnowy)

S01
S01
S01
Producent: 2x3
Cena netto:
Cena brutto:

Przeznaczony dla każdego rodzaju tablic w wymiarach od 60 x 45 do 120 x 90 cm. Regulowana wysokość. Podstawa w kolorze popielatym, wyposażona w kółka z systemem blokującym.

 

Specyfikacja:

  • Wymiary umieszczanych tablic: od 60 x 45 cm do 120 x 90 cm
  • Materiał: stal
  • Kolor: popielaty
  • Regulacja wysokości: tak (max 190 cm)
  • Podstawa jezdna: 5 kółek z systemem blokowania
  • Waga: 8,0 kg

 

W zestawie: kółka (5 szt.)


Gwarancja: 2 lata.


Cechy produktu

Kod produktu: S01

Zobacz także inne produkty

Tablica korkowa 2x3 StarBoard 200x100cm Cena brutto: 373.10 PLN
Tablica 2x3 OfficeBoard 150x100cm melaminowa Cena brutto: 274.70 PLN
Tablica szklana 2x3 60x80 cm - jasnozielona Cena brutto: 266.50 PLN
Zestaw wydajny do tablic Cena brutto: 155.00 PLN
Tablica dwustronna 2x3 120x90cm magnetyczna, porcelanowa Cena brutto: 1135.70 PLN

Posiadamy wiele rodzajów tablic w ofercie - tablice magnetyczne, tablice drewniane, tablice plakatowe na stojaku, tablice informacyjne, tablice podświetlane tablice informacyjne na nodze, tablice suchościeralne, tablice w systemie kolumnowym, tryptyki, tablice obrotowo-jezdne, tablice suchościeralne, tablice kredowe, tablice kredowe z nadrukiem, tablice tekstylne, tablice korkowe, tabliczki przydrzwiowe zatrzaskowe, tabliczki informacyjne z pleksi tabliczki ścienne, stojaki na broszury, tablice informacyjne tablice i gabloty z nadrukiem, tablice obrotowo-jezdne, tablice suchościeralne, tablice rozkładane (tryptyki) planery magnetyczne, tablice COMBI, tablice korkowe, tablice tekstylne, tablice moderacyjne, stojaki do tablic, tablice-mapy

Education boards firmy 2x3 tablice szkolne, to unikatowa linia produktów skierowanych do szkół i na rynek edukacyjny. W szerokiej ofercie produktów i akcesoriów każdy odnajdzie niezbędne narzędzia do codziennej pracy. Estetyka i funkcjonalność linii Education Boards skutecznie pomaga w przekazywaniu wiedzy na poszczególnych szczeblach edukacji. Główne zalety to wysoka jakość produktów, estetyka wykonania, wysokie bezpieczeństwo użytkowania, szeroka oferta produktowa.

Flipcharty 2×3 to idealna przestrzeń obrazowania pomysłów – Gwarancja efektownej prezentacji, skutecznego szkolenia, efektywnej burzy mózgów! Co je wyróżnia? Nowoczesna konstrukcja w neutralnym kolorze popielatym, z eleganckimi grafitowymi wykończeniami. Popchart dostępny w dwóch rodzajach powierzchni: suchościeralnej (melaminowej) oraz suchościeralno-magnetycznej, rozmiar powierzchni użytkowej 66 x 100 lub 60 x 90 cm. Eurochart dwa dodatkowe ramiona dają możliwość prezentowania jednocześnie trzech arkuszyszybki i łatwy w obsłudze, mocny sprężynowy uchwyt do zawieszania bloku. Mobilechart przeznaczony do prezentacji szczególnie w miejscach, gdzie istnieje potrzeba częstego przemieszczania tablicy kółka z systemem blokowania zapewniające stabilność stały kąt pochylenia tablicy 15°.

Planery ecoBoards z dodatkową powierzchnią z korka. Dostępne - planer miesięczny, planer tygodniowy. Dzięki korzystaniu z planerów 2×3 już nie zapomnisz o ważnym spotkaniu, zajęciach pozaszkolnych Twojego dziecka czy zapłaceniu rachunków. To idealne narzędzie również dla sportowców, którzy w sposób zaplanowany chcą przeprowadzać swoje treningi oraz kontrolować dietę. Tablice do planowania świetnie sprawdzają się zarówno w małym biurze, w domu jak również i na siłowni.