Stojak mobilny 2x3 do tablic (ramowy) 80×67 cm

S03
S03
S03
Producent: 2x3
Cena netto:
Cena brutto:

Aluminiowy stojak przeznaczony do każdego rodzaju tablic w wymiarach od 90 x 60 do 120 x 90 cm, z możliwością regulacji wysokości. Podstawa jezdna w kolorze popielatym, wyposażona w kółka z systemem blokującym, które zapewniają stabilność stojaka.

 

Specyfikacja techniczna:

 

Wymiary umieszczanych tablic: 90 x 60 do 120 x 90 cm
Materiał: stal
Kolor: popielaty
Wysokość: 150 cm
Podstawa jezdna: 4 kółka z systemem blokowania
Wymiary stojaka: 80 x 150 cm
Waga: 10,0 kg

 


W zestawie: kółka (4 szt.)

 

Gwarancja: 2 lata.


Cechy produktu

Kod produktu: S03/80

Zobacz także inne produkty

Tablica Combi 3-częściowa 2x3 170x100cm magnetyczna, lakierowana/korkowa Cena brutto: 229.60 PLN
Tablica korkowa 2x3 w ramie MDF 90x60cm Cena brutto: 53.30 PLN
Tablica suchościeralna 2x3 OfficeBoard 120x90cm ceramiczna magnetyczna Cena brutto: 381.30 PLN
Flipchart NOBO Classic Steel magnetyczny, na trójnogu z ramieniem Cena brutto: 535.00 PLN
Płyn do czyszczenia tablic 2x3 EcoBoards 50ml Cena brutto: 9.02 PLN

Posiadamy wiele rodzajów tablic w ofercie - tablice magnetyczne, tablice drewniane, tablice plakatowe na stojaku, tablice informacyjne, tablice podświetlane tablice informacyjne na nodze, tablice suchościeralne, tablice w systemie kolumnowym, tryptyki, tablice obrotowo-jezdne, tablice suchościeralne, tablice kredowe, tablice kredowe z nadrukiem, tablice tekstylne, tablice korkowe, tabliczki przydrzwiowe zatrzaskowe, tabliczki informacyjne z pleksi tabliczki ścienne, stojaki na broszury, tablice informacyjne tablice i gabloty z nadrukiem, tablice obrotowo-jezdne, tablice suchościeralne, tablice rozkładane (tryptyki) planery magnetyczne, tablice COMBI, tablice korkowe, tablice tekstylne, tablice moderacyjne, stojaki do tablic, tablice-mapy

Education boards firmy 2x3 tablice szkolne, to unikatowa linia produktów skierowanych do szkół i na rynek edukacyjny. W szerokiej ofercie produktów i akcesoriów każdy odnajdzie niezbędne narzędzia do codziennej pracy. Estetyka i funkcjonalność linii Education Boards skutecznie pomaga w przekazywaniu wiedzy na poszczególnych szczeblach edukacji. Główne zalety to wysoka jakość produktów, estetyka wykonania, wysokie bezpieczeństwo użytkowania, szeroka oferta produktowa.

Flipcharty 2×3 to idealna przestrzeń obrazowania pomysłów – Gwarancja efektownej prezentacji, skutecznego szkolenia, efektywnej burzy mózgów! Co je wyróżnia? Nowoczesna konstrukcja w neutralnym kolorze popielatym, z eleganckimi grafitowymi wykończeniami. Popchart dostępny w dwóch rodzajach powierzchni: suchościeralnej (melaminowej) oraz suchościeralno-magnetycznej, rozmiar powierzchni użytkowej 66 x 100 lub 60 x 90 cm. Eurochart dwa dodatkowe ramiona dają możliwość prezentowania jednocześnie trzech arkuszyszybki i łatwy w obsłudze, mocny sprężynowy uchwyt do zawieszania bloku. Mobilechart przeznaczony do prezentacji szczególnie w miejscach, gdzie istnieje potrzeba częstego przemieszczania tablicy kółka z systemem blokowania zapewniające stabilność stały kąt pochylenia tablicy 15°.

Planery ecoBoards z dodatkową powierzchnią z korka. Dostępne - planer miesięczny, planer tygodniowy. Dzięki korzystaniu z planerów 2×3 już nie zapomnisz o ważnym spotkaniu, zajęciach pozaszkolnych Twojego dziecka czy zapłaceniu rachunków. To idealne narzędzie również dla sportowców, którzy w sposób zaplanowany chcą przeprowadzać swoje treningi oraz kontrolować dietę. Tablice do planowania świetnie sprawdzają się zarówno w małym biurze, w domu jak również i na siłowni.