Tablica dwustronna 2x3 150x100cm magnetyczna, porcelanowa

Tablica dwustronna 2x3 150x100cm magnetyczna, porcelanowa

Tablica dwustronna 2x3 120x90cm magnetyczna, porce
Tablica dwustronna 2x3 120x90cm magnetyczna, porce
Tablica dwustronna 2x3 120x90cm magnetyczna, porce
Producent: 2x3
Cena netto:
Cena brutto:

Tablica o powierzchni suchościeralnej lub tekstylnej – obustronnie – w solidnej ramie aluminiowej „GTO”. Osadzona na stojaku mobilnym z anodyzowanych profili aluminiowych. Stała wysokość (185 cm).

 

Specyfikacja produktu:

  • Powierzchnia: porcelanowa
  • Wymiary [cm]: 150x100
  • Waga [kg]: 20,2
  • W zestawie: półka na markery, elementy montażowe

 

Gwarancja: Dożywotnia gwarancja na powierzchnię, 2 lata na produkt.


Cechy produktu

Kod produktu: TDS1510P3

Zobacz także inne produkty

Tablica suchościeralna 2x3 Tryptyk 180x120/360cm magnetyczna, lakierowana Cena brutto: 1586.70 PLN
Czyścik magnetyczny 2x3 DUO Cena brutto: 28.70 PLN
Tablica Combi 3-częściowa 2x3 120x90cm magnetyczna, lakierowana/korkowa Cena brutto: 159.90 PLN
Tablica dwustronna 2x3 150x100cm magnetyczna, lakierowana Cena brutto: 1025.00 PLN
Tablica suchościeralna w kratkę 2x3 OfficeBoard 120x90cm ceramiczna, magnetyczna Cena brutto: 537.10 PLN

Posiadamy wiele rodzajów tablic w ofercie - tablice magnetyczne, tablice drewniane, tablice plakatowe na stojaku, tablice informacyjne, tablice podświetlane tablice informacyjne na nodze, tablice suchościeralne, tablice w systemie kolumnowym, tryptyki, tablice obrotowo-jezdne, tablice suchościeralne, tablice kredowe, tablice kredowe z nadrukiem, tablice tekstylne, tablice korkowe, tabliczki przydrzwiowe zatrzaskowe, tabliczki informacyjne z pleksi tabliczki ścienne, stojaki na broszury, tablice informacyjne tablice i gabloty z nadrukiem, tablice obrotowo-jezdne, tablice suchościeralne, tablice rozkładane (tryptyki) planery magnetyczne, tablice COMBI, tablice korkowe, tablice tekstylne, tablice moderacyjne, stojaki do tablic, tablice-mapy

Education boards firmy 2x3 tablice szkolne, to unikatowa linia produktów skierowanych do szkół i na rynek edukacyjny. W szerokiej ofercie produktów i akcesoriów każdy odnajdzie niezbędne narzędzia do codziennej pracy. Estetyka i funkcjonalność linii Education Boards skutecznie pomaga w przekazywaniu wiedzy na poszczególnych szczeblach edukacji. Główne zalety to wysoka jakość produktów, estetyka wykonania, wysokie bezpieczeństwo użytkowania, szeroka oferta produktowa.

Flipcharty 2×3 to idealna przestrzeń obrazowania pomysłów – Gwarancja efektownej prezentacji, skutecznego szkolenia, efektywnej burzy mózgów! Co je wyróżnia? Nowoczesna konstrukcja w neutralnym kolorze popielatym, z eleganckimi grafitowymi wykończeniami. Popchart dostępny w dwóch rodzajach powierzchni: suchościeralnej (melaminowej) oraz suchościeralno-magnetycznej, rozmiar powierzchni użytkowej 66 x 100 lub 60 x 90 cm. Eurochart dwa dodatkowe ramiona dają możliwość prezentowania jednocześnie trzech arkuszyszybki i łatwy w obsłudze, mocny sprężynowy uchwyt do zawieszania bloku. Mobilechart przeznaczony do prezentacji szczególnie w miejscach, gdzie istnieje potrzeba częstego przemieszczania tablicy kółka z systemem blokowania zapewniające stabilność stały kąt pochylenia tablicy 15°.

Planery ecoBoards z dodatkową powierzchnią z korka. Dostępne - planer miesięczny, planer tygodniowy. Dzięki korzystaniu z planerów 2×3 już nie zapomnisz o ważnym spotkaniu, zajęciach pozaszkolnych Twojego dziecka czy zapłaceniu rachunków. To idealne narzędzie również dla sportowców, którzy w sposób zaplanowany chcą przeprowadzać swoje treningi oraz kontrolować dietę. Tablice do planowania świetnie sprawdzają się zarówno w małym biurze, w domu jak również i na siłowni.