Tablica dwustronna 2x3 150x100cm magnetyczna, porcelanowa

Tablica dwustronna 2x3 120x90cm magnetyczna, porce
Tablica dwustronna 2x3 120x90cm magnetyczna, porce
Tablica dwustronna 2x3 120x90cm magnetyczna, porce
Producent: 2x3
Cena netto:
Cena brutto:

Tablica o powierzchni suchościeralnej lub tekstylnej – obustronnie – w solidnej ramie aluminiowej „GTO”. Osadzona na stojaku mobilnym z anodyzowanych profili aluminiowych. Stała wysokość (185 cm).

 

Specyfikacja produktu:

  • Powierzchnia: porcelanowa
  • Wymiary [cm]: 150x100
  • Waga [kg]: 20,2
  • W zestawie: półka na markery, elementy montażowe

 

Gwarancja: Dożywotnia gwarancja na powierzchnię, 2 lata na produkt.


Cechy produktu

Kod produktu: TDS1510P3

Zobacz także inne produkty

Potykacz 2x3 z tablicą kredową Cena brutto: 528.90 PLN
Tablica kredowa wielkoformatowa 2x3 500x120cm porcelanowa, magnetyczna Cena brutto: 4157.40 PLN
Tablica NOBO Basic Steel 60x45cm magnetyczna Cena brutto: 85.00 PLN
Tablica NOBO Prestige Enamel 120x90cm porcelanowa, magnetyczna Cena brutto: 520.00 PLN
Tablica NOBO Prestige Enamel Connex 120x90cm magnetyczna Cena brutto: 615.00 PLN

Posiadamy wiele rodzajów tablic w ofercie - tablice magnetyczne, tablice drewniane, tablice plakatowe na stojaku, tablice informacyjne, tablice podświetlane tablice informacyjne na nodze, tablice suchościeralne, tablice w systemie kolumnowym, tryptyki, tablice obrotowo-jezdne, tablice suchościeralne, tablice kredowe, tablice kredowe z nadrukiem, tablice tekstylne, tablice korkowe, tabliczki przydrzwiowe zatrzaskowe, tabliczki informacyjne z pleksi tabliczki ścienne, stojaki na broszury, tablice informacyjne tablice i gabloty z nadrukiem, tablice obrotowo-jezdne, tablice suchościeralne, tablice rozkładane (tryptyki) planery magnetyczne, tablice COMBI, tablice korkowe, tablice tekstylne, tablice moderacyjne, stojaki do tablic, tablice-mapy

Education boards firmy 2x3 tablice szkolne, to unikatowa linia produktów skierowanych do szkół i na rynek edukacyjny. W szerokiej ofercie produktów i akcesoriów każdy odnajdzie niezbędne narzędzia do codziennej pracy. Estetyka i funkcjonalność linii Education Boards skutecznie pomaga w przekazywaniu wiedzy na poszczególnych szczeblach edukacji. Główne zalety to wysoka jakość produktów, estetyka wykonania, wysokie bezpieczeństwo użytkowania, szeroka oferta produktowa.

Flipcharty 2×3 to idealna przestrzeń obrazowania pomysłów – Gwarancja efektownej prezentacji, skutecznego szkolenia, efektywnej burzy mózgów! Co je wyróżnia? Nowoczesna konstrukcja w neutralnym kolorze popielatym, z eleganckimi grafitowymi wykończeniami. Popchart dostępny w dwóch rodzajach powierzchni: suchościeralnej (melaminowej) oraz suchościeralno-magnetycznej, rozmiar powierzchni użytkowej 66 x 100 lub 60 x 90 cm. Eurochart dwa dodatkowe ramiona dają możliwość prezentowania jednocześnie trzech arkuszyszybki i łatwy w obsłudze, mocny sprężynowy uchwyt do zawieszania bloku. Mobilechart przeznaczony do prezentacji szczególnie w miejscach, gdzie istnieje potrzeba częstego przemieszczania tablicy kółka z systemem blokowania zapewniające stabilność stały kąt pochylenia tablicy 15°.

Planery ecoBoards z dodatkową powierzchnią z korka. Dostępne - planer miesięczny, planer tygodniowy. Dzięki korzystaniu z planerów 2×3 już nie zapomnisz o ważnym spotkaniu, zajęciach pozaszkolnych Twojego dziecka czy zapłaceniu rachunków. To idealne narzędzie również dla sportowców, którzy w sposób zaplanowany chcą przeprowadzać swoje treningi oraz kontrolować dietę. Tablice do planowania świetnie sprawdzają się zarówno w małym biurze, w domu jak również i na siłowni.