Tablica korkowa 2x3 170x100 cm

Tablica korkowa 2x3 170x100 cm

Tablica korkowa C-line 2x3 170x100 cm
Tablica korkowa C-line 2x3 170x100 cm
Tablica korkowa C-line 2x3 170x100 cm
Producent: 2x3
Cena netto:
Cena brutto:

Elegancka, rama wykonana z profilu aluminiowego w kolorze srebrnym, wykończona eleganckimi, popielatymi narożnikami.

 

Dla rozmiaru 170x100 cm tył tablicy wzmocniono blachą ocynkowaną, aby zapewnić jej stabilność, chroniąc przed wilgocią oraz wyginaniem.

 

Dodatkowo produkt posiada wygodną półkę o długości 30cm, która zmieści wszelkiego rodzaju przybory niezbędne podczas prezentacji. Istnieje możliwość zawieszenia tablicy zarówno w pionie, jak i w poziomie.

 

W zestawie:

  • elementy mocujące

 

Waga: 6 kg


Cechy produktu

Kod produktu: TCU1710

Zobacz także inne produkty

Tablica szklana 2x3 100x100 cm - biała Cena brutto: 553.50 PLN
Tablica suchościeralna 2x3 StarBoard 180x120cm ceramiczna, magnetyczna Cena brutto: 938.90 PLN
Tablica suchościeralna w kratkę 2x3 OfficeBoard 90x60cm ceramiczna, magnetyczna Cena brutto: 291.10 PLN
Tablica suchościeralna 2x3 StarBoard 240x120cm ceramiczna, magnetyczna Cena brutto: 1295.60 PLN
Szyldy samoprzylepne 2x3 do planera tygodniowego Cena brutto: 18.04 PLN

Posiadamy wiele rodzajów tablic w ofercie - tablice magnetyczne, tablice drewniane, tablice plakatowe na stojaku, tablice informacyjne, tablice podświetlane tablice informacyjne na nodze, tablice suchościeralne, tablice w systemie kolumnowym, tryptyki, tablice obrotowo-jezdne, tablice suchościeralne, tablice kredowe, tablice kredowe z nadrukiem, tablice tekstylne, tablice korkowe, tabliczki przydrzwiowe zatrzaskowe, tabliczki informacyjne z pleksi tabliczki ścienne, stojaki na broszury, tablice informacyjne tablice i gabloty z nadrukiem, tablice obrotowo-jezdne, tablice suchościeralne, tablice rozkładane (tryptyki) planery magnetyczne, tablice COMBI, tablice korkowe, tablice tekstylne, tablice moderacyjne, stojaki do tablic, tablice-mapy

Education boards firmy 2x3 tablice szkolne, to unikatowa linia produktów skierowanych do szkół i na rynek edukacyjny. W szerokiej ofercie produktów i akcesoriów każdy odnajdzie niezbędne narzędzia do codziennej pracy. Estetyka i funkcjonalność linii Education Boards skutecznie pomaga w przekazywaniu wiedzy na poszczególnych szczeblach edukacji. Główne zalety to wysoka jakość produktów, estetyka wykonania, wysokie bezpieczeństwo użytkowania, szeroka oferta produktowa.

Flipcharty 2×3 to idealna przestrzeń obrazowania pomysłów – Gwarancja efektownej prezentacji, skutecznego szkolenia, efektywnej burzy mózgów! Co je wyróżnia? Nowoczesna konstrukcja w neutralnym kolorze popielatym, z eleganckimi grafitowymi wykończeniami. Popchart dostępny w dwóch rodzajach powierzchni: suchościeralnej (melaminowej) oraz suchościeralno-magnetycznej, rozmiar powierzchni użytkowej 66 x 100 lub 60 x 90 cm. Eurochart dwa dodatkowe ramiona dają możliwość prezentowania jednocześnie trzech arkuszyszybki i łatwy w obsłudze, mocny sprężynowy uchwyt do zawieszania bloku. Mobilechart przeznaczony do prezentacji szczególnie w miejscach, gdzie istnieje potrzeba częstego przemieszczania tablicy kółka z systemem blokowania zapewniające stabilność stały kąt pochylenia tablicy 15°.

Planery ecoBoards z dodatkową powierzchnią z korka. Dostępne - planer miesięczny, planer tygodniowy. Dzięki korzystaniu z planerów 2×3 już nie zapomnisz o ważnym spotkaniu, zajęciach pozaszkolnych Twojego dziecka czy zapłaceniu rachunków. To idealne narzędzie również dla sportowców, którzy w sposób zaplanowany chcą przeprowadzać swoje treningi oraz kontrolować dietę. Tablice do planowania świetnie sprawdzają się zarówno w małym biurze, w domu jak również i na siłowni.