Tablica korkowa 2x3 w ramie MDF 60x45cm

Tablica korkowa 2x3 w ramie MDF
Tablica korkowa 2x3 w ramie MDF
Tablica korkowa 2x3 w ramie MDF
Producent: 2x3
Cena netto:
Cena brutto:

Tablica informacyjna, której powierzchnia wykonana jest z najwyższej jakości korka. Rama wykonana z MDF z narożnikami ciętymi pod kątem 45°. Wyjątkowo łatwa i szybka w montażu. Możliwość zawieszenia tablicy zarówno w orientacji pionowej jak i poziomej.

 

Zastosowanie: Niezbędna w każdym biurze, niezastąpiona w domu - ułatwia komunikację, przypomina o ważnych sprawach, może stanowić podręczną książkę telefoniczną.


Charakterystyka: Tablica informacyjna, której powierzchnia wykonana jest z najwyższej jakości korka. Rama wykonana z MDF z narożnikami ciętymi pod kątem 45 stopni. Wyjątkowo łatwa i szybka w montażu. Istnieje
możliwość zawieszenia tablicy zarówno w pionie, jak i w poziomie.


W zestawie: elementy mocujące.


Gwarancja: 2 lata na produkt.

 

  • powierzchnia korkowa
  • narożniki cięte pod kątem 45 stopni.
  • rama MDF
  • w zestawie: elementy mocujące.

 

Waga: 1,6 kg.


Cechy produktu

Kod produktu: TC456

Zobacz także inne produkty

Tablica Combi 2x3 StarBoard 90x60cm lakierowana, korkowa Cena brutto: 159.90 PLN
Tablica dwustronna 2x3 180x120cm magnetyczna, lakierowana Cena brutto: 1250.50 PLN
Uchwyt na markery profesjonalny Cena brutto: 90.00 PLN
Tablica suchościeralna 2x3 OfficeBoard 90x60cm lakierowana magnetyczna Cena brutto: 139.40 PLN
Flipchart 2x3 Classic z ramionami Cena brutto: 348.50 PLN

Posiadamy wiele rodzajów tablic w ofercie - tablice magnetyczne, tablice drewniane, tablice plakatowe na stojaku, tablice informacyjne, tablice podświetlane tablice informacyjne na nodze, tablice suchościeralne, tablice w systemie kolumnowym, tryptyki, tablice obrotowo-jezdne, tablice suchościeralne, tablice kredowe, tablice kredowe z nadrukiem, tablice tekstylne, tablice korkowe, tabliczki przydrzwiowe zatrzaskowe, tabliczki informacyjne z pleksi tabliczki ścienne, stojaki na broszury, tablice informacyjne tablice i gabloty z nadrukiem, tablice obrotowo-jezdne, tablice suchościeralne, tablice rozkładane (tryptyki) planery magnetyczne, tablice COMBI, tablice korkowe, tablice tekstylne, tablice moderacyjne, stojaki do tablic, tablice-mapy

Education boards firmy 2x3 tablice szkolne, to unikatowa linia produktów skierowanych do szkół i na rynek edukacyjny. W szerokiej ofercie produktów i akcesoriów każdy odnajdzie niezbędne narzędzia do codziennej pracy. Estetyka i funkcjonalność linii Education Boards skutecznie pomaga w przekazywaniu wiedzy na poszczególnych szczeblach edukacji. Główne zalety to wysoka jakość produktów, estetyka wykonania, wysokie bezpieczeństwo użytkowania, szeroka oferta produktowa.

Flipcharty 2×3 to idealna przestrzeń obrazowania pomysłów – Gwarancja efektownej prezentacji, skutecznego szkolenia, efektywnej burzy mózgów! Co je wyróżnia? Nowoczesna konstrukcja w neutralnym kolorze popielatym, z eleganckimi grafitowymi wykończeniami. Popchart dostępny w dwóch rodzajach powierzchni: suchościeralnej (melaminowej) oraz suchościeralno-magnetycznej, rozmiar powierzchni użytkowej 66 x 100 lub 60 x 90 cm. Eurochart dwa dodatkowe ramiona dają możliwość prezentowania jednocześnie trzech arkuszyszybki i łatwy w obsłudze, mocny sprężynowy uchwyt do zawieszania bloku. Mobilechart przeznaczony do prezentacji szczególnie w miejscach, gdzie istnieje potrzeba częstego przemieszczania tablicy kółka z systemem blokowania zapewniające stabilność stały kąt pochylenia tablicy 15°.

Planery ecoBoards z dodatkową powierzchnią z korka. Dostępne - planer miesięczny, planer tygodniowy. Dzięki korzystaniu z planerów 2×3 już nie zapomnisz o ważnym spotkaniu, zajęciach pozaszkolnych Twojego dziecka czy zapłaceniu rachunków. To idealne narzędzie również dla sportowców, którzy w sposób zaplanowany chcą przeprowadzać swoje treningi oraz kontrolować dietę. Tablice do planowania świetnie sprawdzają się zarówno w małym biurze, w domu jak również i na siłowni.