Tablica kredowa OfficeBoard 2x3 120x90cm magnetyczna, lakierowana

Tablica kredowa w ramie
Tablica kredowa w ramie
Tablica kredowa w ramie
Producent: 2x3
Cena netto:
Cena brutto:

Tablica magnetyczna lakierowana zielona do pisania kredą w ramie aluminiowej ALU23

Idealne do zastosowań w małym biurze lub w domu. Można po niej pisać kredą lub przyczepiać notatki magnesem, a tym samym jest funkcjonalna i łatwa w użytkowaniu.

Opis produktu:

Tablica kredowa z powierzchnią lakierowaną o właściwościach magnetycznych. Jest to powierzchnia, do której można przyczepiać karteczki informacyjne przy pomocy magnesów.

Rama wykonana jest z profilu aluminiowego w kolorze srebrnym i wykończona plastikowymi, popielatymi narożnikami. Tył tablicy wzmocniony blachą ocynkowaną, która zapewnia produktowi stabilność i chroni przed wilgocią oraz wyginaniem.

Model wyposażony jest również w wygodną półkę, która zmieści wszelkiego rodzaju przybory niezbędne podczas prezentacji.

Tablica jest bardzo łatwa i szybka w montażu. Możliwe jest zawieszenie jej zarówno w pionie jaki i w poziomie.

Dane techniczne:

Rozmiar powierzchni użytkowej: 120 x 90 cm.

Powierzchnia tablicy: magnetyczna - lakierowana.

Waga: 7 kg.

Tablica dostępna również o wymiarach: 90x60cm, 150x100 cm, 200x100 cm.

Inny, dostępny typ powierzchni: magnetyczny - ceramiczny.

Standardowa wersja: rama w kolorze srebrnym anodowanym.

W komplecie: półka na kredę (na całej szerokości) i elementy mocujące.


Cechy produktu

Kod produktu: TKA129

Zobacz także inne produkty

Blok papierowy do flipchartów gładki 40 kartek Cena brutto: PLN
Tablica NOBO Classic Steel 60x45cm magnetyczna Cena brutto: 140.00 PLN
Tablica dwustronna 2x3 150x100cm magnetyczna, porcelanowa Cena brutto: 1440.26 PLN
Tabliczka na logo 2x3 topper Cena brutto: 73.80 PLN
Tablica Combi 2x3 lakierowana tekstylna 120x90 cm Cena brutto: 214.02 PLN

Posiadamy wiele rodzajów tablic w ofercie - tablice magnetyczne, tablice drewniane, tablice plakatowe na stojaku, tablice informacyjne, tablice podświetlane tablice informacyjne na nodze, tablice suchościeralne, tablice w systemie kolumnowym, tryptyki, tablice obrotowo-jezdne, tablice suchościeralne, tablice kredowe, tablice kredowe z nadrukiem, tablice tekstylne, tablice korkowe, tabliczki przydrzwiowe zatrzaskowe, tabliczki informacyjne z pleksi tabliczki ścienne, stojaki na broszury, tablice informacyjne tablice i gabloty z nadrukiem, tablice obrotowo-jezdne, tablice suchościeralne, tablice rozkładane (tryptyki) planery magnetyczne, tablice COMBI, tablice korkowe, tablice tekstylne, tablice moderacyjne, stojaki do tablic, tablice-mapy

Education boards firmy 2x3 tablice szkolne, to unikatowa linia produktów skierowanych do szkół i na rynek edukacyjny. W szerokiej ofercie produktów i akcesoriów każdy odnajdzie niezbędne narzędzia do codziennej pracy. Estetyka i funkcjonalność linii Education Boards skutecznie pomaga w przekazywaniu wiedzy na poszczególnych szczeblach edukacji. Główne zalety to wysoka jakość produktów, estetyka wykonania, wysokie bezpieczeństwo użytkowania, szeroka oferta produktowa.

Flipcharty 2×3 to idealna przestrzeń obrazowania pomysłów – Gwarancja efektownej prezentacji, skutecznego szkolenia, efektywnej burzy mózgów! Co je wyróżnia? Nowoczesna konstrukcja w neutralnym kolorze popielatym, z eleganckimi grafitowymi wykończeniami. Popchart dostępny w dwóch rodzajach powierzchni: suchościeralnej (melaminowej) oraz suchościeralno-magnetycznej, rozmiar powierzchni użytkowej 66 x 100 lub 60 x 90 cm. Eurochart dwa dodatkowe ramiona dają możliwość prezentowania jednocześnie trzech arkuszyszybki i łatwy w obsłudze, mocny sprężynowy uchwyt do zawieszania bloku. Mobilechart przeznaczony do prezentacji szczególnie w miejscach, gdzie istnieje potrzeba częstego przemieszczania tablicy kółka z systemem blokowania zapewniające stabilność stały kąt pochylenia tablicy 15°.

Planery ecoBoards z dodatkową powierzchnią z korka. Dostępne - planer miesięczny, planer tygodniowy. Dzięki korzystaniu z planerów 2×3 już nie zapomnisz o ważnym spotkaniu, zajęciach pozaszkolnych Twojego dziecka czy zapłaceniu rachunków. To idealne narzędzie również dla sportowców, którzy w sposób zaplanowany chcą przeprowadzać swoje treningi oraz kontrolować dietę. Tablice do planowania świetnie sprawdzają się zarówno w małym biurze, w domu jak również i na siłowni.