Tablica kredowa z nadrukiem standard 2x3 100x85 cm magnetyczna, ceramiczna

Tablica kredowa z nadrukiem standard 2x3
Tablica kredowa z nadrukiem standard 2x3
Tablica kredowa z nadrukiem standard 2x3
Producent: 2x3
Cena netto:
Cena brutto:

Tablica kredowa zielona z powierzchnią lakierowaną o właściwościach magnetycznych. Stały nadruk: kratka o wymiarze 5x5 cm. Rama wykonana z profilu aluminiowego w kolorze srebrnym, wykończona eleganckimi, popielatymi narożnikami.

 

Dodatkowo produkt posiada wygodną półkę na całej szerokośći, która zmieści wszelkiego rodzaju przybory niezbędne podczas prezentacji. Wyjątkowo łatwa i szybka w montażu.

 

Tył tablicy wzmocniono blachą ocynkowaną, aby zapewnić jej stabilność, chroniąc przed wilgocią oraz wyginaniem.

 

W zestawie:

 

  • elementy mocujące
  • półka (na całej szerokości)

 

Waga: 8,1 kg


Cechy produktu

Kod produktu: TKF8510KP3

Zobacz także inne produkty

Płyn do czyszczenia tablic 2x3 EcoBoards 50ml Cena brutto: 9.02 PLN
Tablica suchościeralna 2x3 OfficeBoard 180x90cm lakierowana, magnetyczna Cena brutto: 410.00 PLN
Tablica suchościeralna 2x3 StarBoard 90x60cm ceramiczna, magnetyczna Cena brutto: 270.60 PLN
Tablica Pinmag 2x3 OfficeBoard 45x60cm - rama srebrna Cena brutto: 86.10 PLN
Tablice 2x3 w systemie kolumnowym 250x120 cm Cena brutto: 8079.00 PLN

Posiadamy wiele rodzajów tablic w ofercie - tablice magnetyczne, tablice drewniane, tablice plakatowe na stojaku, tablice informacyjne, tablice podświetlane tablice informacyjne na nodze, tablice suchościeralne, tablice w systemie kolumnowym, tryptyki, tablice obrotowo-jezdne, tablice suchościeralne, tablice kredowe, tablice kredowe z nadrukiem, tablice tekstylne, tablice korkowe, tabliczki przydrzwiowe zatrzaskowe, tabliczki informacyjne z pleksi tabliczki ścienne, stojaki na broszury, tablice informacyjne tablice i gabloty z nadrukiem, tablice obrotowo-jezdne, tablice suchościeralne, tablice rozkładane (tryptyki) planery magnetyczne, tablice COMBI, tablice korkowe, tablice tekstylne, tablice moderacyjne, stojaki do tablic, tablice-mapy

Education boards firmy 2x3 tablice szkolne, to unikatowa linia produktów skierowanych do szkół i na rynek edukacyjny. W szerokiej ofercie produktów i akcesoriów każdy odnajdzie niezbędne narzędzia do codziennej pracy. Estetyka i funkcjonalność linii Education Boards skutecznie pomaga w przekazywaniu wiedzy na poszczególnych szczeblach edukacji. Główne zalety to wysoka jakość produktów, estetyka wykonania, wysokie bezpieczeństwo użytkowania, szeroka oferta produktowa.

Flipcharty 2×3 to idealna przestrzeń obrazowania pomysłów – Gwarancja efektownej prezentacji, skutecznego szkolenia, efektywnej burzy mózgów! Co je wyróżnia? Nowoczesna konstrukcja w neutralnym kolorze popielatym, z eleganckimi grafitowymi wykończeniami. Popchart dostępny w dwóch rodzajach powierzchni: suchościeralnej (melaminowej) oraz suchościeralno-magnetycznej, rozmiar powierzchni użytkowej 66 x 100 lub 60 x 90 cm. Eurochart dwa dodatkowe ramiona dają możliwość prezentowania jednocześnie trzech arkuszyszybki i łatwy w obsłudze, mocny sprężynowy uchwyt do zawieszania bloku. Mobilechart przeznaczony do prezentacji szczególnie w miejscach, gdzie istnieje potrzeba częstego przemieszczania tablicy kółka z systemem blokowania zapewniające stabilność stały kąt pochylenia tablicy 15°.

Planery ecoBoards z dodatkową powierzchnią z korka. Dostępne - planer miesięczny, planer tygodniowy. Dzięki korzystaniu z planerów 2×3 już nie zapomnisz o ważnym spotkaniu, zajęciach pozaszkolnych Twojego dziecka czy zapłaceniu rachunków. To idealne narzędzie również dla sportowców, którzy w sposób zaplanowany chcą przeprowadzać swoje treningi oraz kontrolować dietę. Tablice do planowania świetnie sprawdzają się zarówno w małym biurze, w domu jak również i na siłowni.