Tablica obrotowa 2x3 120x90cm magnetyczna, ceramiczna

Tablica obrotowa sucho-magnet.
Tablica obrotowa sucho-magnet.
Tablica obrotowa sucho-magnet.
Producent: 2x3
Cena netto:
Cena brutto:

Tablica obrotowa magnetyczna ceramiczna

Idealne do zastosowań w salach szkoleniowych, konferencyjnych czy wykładowych. Dzięki dużej powierzchni tablicy oraz mobilności tablica znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości montowania jej na stałe i musi być w łatwy sposób przemieszczana.

Opis produktu:

Tablica suchościeralna, obrotowa z powierzchnią ceramiczną o właściwościach magnetycznych. Jest to powierzchnia o najlepszej jakości, która cechuje się długoterminową używalnością. Jest odporna na zadrapania i zarysowania. Również przypadkowo użyty marker permanentny może być z niej usunięty bez ryzyka zniszczenia powierzchni. Tusz ściera się bardzo łatwo, nawet po długim czasie i jest odporna na działanie silnych detergentów.

Aluminiowa, solidna konstrukcja zapewnia stabilność tablicy. W wersji standardowej stelaż dostępny jest w kolorze popielatym. Tablica obraca się wokół poziomej osi o 360 stopni. Istnieje możliwość zablokowania jej w dowolnej pozycji, przy użyciu pokrętła bocznego, który jest w kolorze grafitowym.

Dodatkowo podstawa wyposażona jest w kółka z systemem blokującym, ułatwiające przemieszczanie się tablicy w dowolne miejsce.

Dane techniczne:

Rozmiar powierzchni użytkowej (szerokość x wysokość): 120 x 90 cm.

Maksymalna wysokość tablicy ze stojakiem: ok. 190 cm.

Waga: 18 kg.

Powierzchnia tablicy: magnetyczna - ceramiczna.

Tablica dostępna również o wymiarach: 150x100 cm oraz 180x120 cm.

Inne, dostępne rodzaje powierzchni: melaminowa (niemagnetyczna), magnetyczna - lakierowana.

Standardowa wersja: w kolorze srebrnym anodowanym.

W komplecie: plastikowe uchwyty do zawieszania bloku oraz holder na markery.

 

Uwaga: Zapytaj o koszt transportu handlowca.


Cechy produktu

Kod produktu: TOS129P3

Zobacz także inne produkty

Tablica tekstylna 2x3 OfficeBoard 150x100cm Cena brutto: 332.10 PLN
Tablica korkowa NOBO Classic 90x180cm Cena brutto: 325.00 PLN
Tablica suchościeralna 2x3 OfficeBoard 300x120cm ceramiczna, magnetyczna Cena brutto: 1459.60 PLN
Tablica NOBO Classic Steel 90x60cm magnetyczna Cena brutto: 195.00 PLN
Tablica NOBO Classic Steel 210x120cm magnetyczna Cena brutto: 1230.00 PLN

Posiadamy wiele rodzajów tablic w ofercie - tablice magnetyczne, tablice drewniane, tablice plakatowe na stojaku, tablice informacyjne, tablice podświetlane tablice informacyjne na nodze, tablice suchościeralne, tablice w systemie kolumnowym, tryptyki, tablice obrotowo-jezdne, tablice suchościeralne, tablice kredowe, tablice kredowe z nadrukiem, tablice tekstylne, tablice korkowe, tabliczki przydrzwiowe zatrzaskowe, tabliczki informacyjne z pleksi tabliczki ścienne, stojaki na broszury, tablice informacyjne tablice i gabloty z nadrukiem, tablice obrotowo-jezdne, tablice suchościeralne, tablice rozkładane (tryptyki) planery magnetyczne, tablice COMBI, tablice korkowe, tablice tekstylne, tablice moderacyjne, stojaki do tablic, tablice-mapy

Education boards firmy 2x3 tablice szkolne, to unikatowa linia produktów skierowanych do szkół i na rynek edukacyjny. W szerokiej ofercie produktów i akcesoriów każdy odnajdzie niezbędne narzędzia do codziennej pracy. Estetyka i funkcjonalność linii Education Boards skutecznie pomaga w przekazywaniu wiedzy na poszczególnych szczeblach edukacji. Główne zalety to wysoka jakość produktów, estetyka wykonania, wysokie bezpieczeństwo użytkowania, szeroka oferta produktowa.

Flipcharty 2×3 to idealna przestrzeń obrazowania pomysłów – Gwarancja efektownej prezentacji, skutecznego szkolenia, efektywnej burzy mózgów! Co je wyróżnia? Nowoczesna konstrukcja w neutralnym kolorze popielatym, z eleganckimi grafitowymi wykończeniami. Popchart dostępny w dwóch rodzajach powierzchni: suchościeralnej (melaminowej) oraz suchościeralno-magnetycznej, rozmiar powierzchni użytkowej 66 x 100 lub 60 x 90 cm. Eurochart dwa dodatkowe ramiona dają możliwość prezentowania jednocześnie trzech arkuszyszybki i łatwy w obsłudze, mocny sprężynowy uchwyt do zawieszania bloku. Mobilechart przeznaczony do prezentacji szczególnie w miejscach, gdzie istnieje potrzeba częstego przemieszczania tablicy kółka z systemem blokowania zapewniające stabilność stały kąt pochylenia tablicy 15°.

Planery ecoBoards z dodatkową powierzchnią z korka. Dostępne - planer miesięczny, planer tygodniowy. Dzięki korzystaniu z planerów 2×3 już nie zapomnisz o ważnym spotkaniu, zajęciach pozaszkolnych Twojego dziecka czy zapłaceniu rachunków. To idealne narzędzie również dla sportowców, którzy w sposób zaplanowany chcą przeprowadzać swoje treningi oraz kontrolować dietę. Tablice do planowania świetnie sprawdzają się zarówno w małym biurze, w domu jak również i na siłowni.