Tablica suchościeralna 2x3 StarBoard 150x100cm ceramiczna, magnetyczna

Tablica suchościeralna 2x3 StarBoard 150x100cm ceramiczna, magnetyczna

Tablica suchościeralna 2x3 StarBoard
Tablica suchościeralna 2x3 StarBoard
Tablica suchościeralna 2x3 StarBoard
Producent: 2x3
Cena netto:
Cena brutto:

Tablica linii StarBoard to przede wszystkim funkcjonalność, nowoczesny design i wyjątkowa jakość. Powierzchnia suchościeralna o właściwościach magnetycznych. Konstrukcja aluminiowa w kolorze srebrnym z czarnymi, matowymi wykończeniami. Dwie półki wbudowane w profil dolny tablicy. Tył tablicy wzmocniony blachą ocynkowaną. Mocowanie do ściany za pomocą zawieszek mocowanych do tylnej części profilu ramkowego oraz profilu bazy półki (istnieje możliwość montażu tablicy na bazie jedynie profilu ramkowego).

 

Specyfikacja techniczna:

  • Wymiary (cm): 150x100
  • Komplet: 1
  • Waga: 15,2 kg
  • Gwarancja: 2 lata na produkt, dożywotnia na powierzchnię ceramiczną oraz 10 lat na lakierowaną.

 

W zestawie elementy montażowe.

 

Uwaga: Zapytaj o koszt transportu handlowca.


Cechy produktu

Kod produktu: TSS1510P3

Zobacz także inne produkty

Tablica kredowa 2x3 z nadrukiem w kratkę 100×85cm magnetyczna, lakierowana Cena brutto: 172.20 PLN
Flipchart NOBO Classic Steel magnetyczny, mobilny z ramieniem Cena brutto: 1070.00 PLN
Tablica korkowa 2x3 w ramie aluminiowej EcoBoards 40x30cm Cena brutto: 24.60 PLN
Tablica szklana NOBO Diamond 30x30 cm - czarna Cena brutto: 110.00 PLN
Czyścik magnetyczny 2x3 SLIM Cena brutto: 24.60 PLN

Posiadamy wiele rodzajów tablic w ofercie - tablice magnetyczne, tablice drewniane, tablice plakatowe na stojaku, tablice informacyjne, tablice podświetlane tablice informacyjne na nodze, tablice suchościeralne, tablice w systemie kolumnowym, tryptyki, tablice obrotowo-jezdne, tablice suchościeralne, tablice kredowe, tablice kredowe z nadrukiem, tablice tekstylne, tablice korkowe, tabliczki przydrzwiowe zatrzaskowe, tabliczki informacyjne z pleksi tabliczki ścienne, stojaki na broszury, tablice informacyjne tablice i gabloty z nadrukiem, tablice obrotowo-jezdne, tablice suchościeralne, tablice rozkładane (tryptyki) planery magnetyczne, tablice COMBI, tablice korkowe, tablice tekstylne, tablice moderacyjne, stojaki do tablic, tablice-mapy

Education boards firmy 2x3 tablice szkolne, to unikatowa linia produktów skierowanych do szkół i na rynek edukacyjny. W szerokiej ofercie produktów i akcesoriów każdy odnajdzie niezbędne narzędzia do codziennej pracy. Estetyka i funkcjonalność linii Education Boards skutecznie pomaga w przekazywaniu wiedzy na poszczególnych szczeblach edukacji. Główne zalety to wysoka jakość produktów, estetyka wykonania, wysokie bezpieczeństwo użytkowania, szeroka oferta produktowa.

Flipcharty 2×3 to idealna przestrzeń obrazowania pomysłów – Gwarancja efektownej prezentacji, skutecznego szkolenia, efektywnej burzy mózgów! Co je wyróżnia? Nowoczesna konstrukcja w neutralnym kolorze popielatym, z eleganckimi grafitowymi wykończeniami. Popchart dostępny w dwóch rodzajach powierzchni: suchościeralnej (melaminowej) oraz suchościeralno-magnetycznej, rozmiar powierzchni użytkowej 66 x 100 lub 60 x 90 cm. Eurochart dwa dodatkowe ramiona dają możliwość prezentowania jednocześnie trzech arkuszyszybki i łatwy w obsłudze, mocny sprężynowy uchwyt do zawieszania bloku. Mobilechart przeznaczony do prezentacji szczególnie w miejscach, gdzie istnieje potrzeba częstego przemieszczania tablicy kółka z systemem blokowania zapewniające stabilność stały kąt pochylenia tablicy 15°.

Planery ecoBoards z dodatkową powierzchnią z korka. Dostępne - planer miesięczny, planer tygodniowy. Dzięki korzystaniu z planerów 2×3 już nie zapomnisz o ważnym spotkaniu, zajęciach pozaszkolnych Twojego dziecka czy zapłaceniu rachunków. To idealne narzędzie również dla sportowców, którzy w sposób zaplanowany chcą przeprowadzać swoje treningi oraz kontrolować dietę. Tablice do planowania świetnie sprawdzają się zarówno w małym biurze, w domu jak również i na siłowni.