Tablica suchościeralna 2x3 Tryptyk 180x120/360cm magnetyczna, ceramiczna

Tablica suchościeralna rozkładana
Tablica suchościeralna rozkładana
Tablica suchościeralna rozkładana
Producent: 2x3
Cena netto:
Cena brutto:

Tablica suchościeralna rozkładana magnetyczna ceramiczna w ramie aluminiowej ALU23

Tablice wiszące typu tryptyk są niezastąpione gdy potrzebna jest duża powierzchnia do pisania na stosunkowo małej powierzchni.

Opis produktu:

Wysokiej jakości tablica rozkładana suchościeralna z powierzchnią ceramiczną o właściwościach magnetycznych. Jest to powierzchnia o najlepszej jakości, która cechuje się długoterminową używalnością. Jest odporna na zadrapania i zarysowania. Dodatkowo można na niej przyczepiać karteczki informacyjne przy pomocy magnesów.

Rama wykonana jest z profilu aluminiowego w kolorze srebrnym i wykończona plastikowymi, popielatymi narożnikami. Tył tablicy wzmocniony blachą ocynkowaną, która zapewnia produktowi stabilność i chroni przed wilgocią oraz wyginaniem.

Model wyposażony jest również w wygodną półkę o długości 30 cm, która zmieści wszelkiego rodzaju przybory niezbędne podczas prezentacji.

Dodatkowo do zestawu dołączane są specjalne uchwyty umożliwiające zawieszenie bloku.

Dane techniczne:

Rozmiar powierzchni użytkowej skrzydła (szerokość x wysokość): 180 x 120 cm.

Szerokość całkowita tablicy po rozłożeniu: 360 cm.

Powierzchnia tablicy: magnetyczna - ceramiczna.

Waga: 42 kg.

Tablica dostępna również o wymiarach: 60x90/120 cm, 120x90/240 cm, 150x100/300 cm.

Inne, dostępne rodzaje powierzchni: magnetyczna - lakierowana oraz melaminowa (niemagnetyczna).

Standardowa wersja: rama w kolorze srebrnym anodowanym.

W komplecie: półka na markery 30 cm i elementy mocujące.

Gratis: 2 plastikowe uchwyty do zawieszenia bloku.

 

Uwaga: Zapytaj o koszt transportu handlowca.


Cechy produktu

Kod produktu: TRS1218P3

Zobacz także inne produkty

Potykacz 2x3 z tablicą kredową Cena brutto: 528.90 PLN
Tablica suchościeralna 2x3 OfficeBoard 60x45cm lakierowana, magnetyczna Cena brutto: 90.20 PLN
Gąbka magnetyczna Eco niebieska Cena brutto: 25.00 PLN
Tablica kredowa OfficeBoard 2x3 90x60cm magnetyczna, lakierowana Cena brutto: 151.70 PLN
Tablica suchościeralna 2x3 StarBoard 180x120cm ceramiczna, magnetyczna Cena brutto: 938.90 PLN

Posiadamy wiele rodzajów tablic w ofercie - tablice magnetyczne, tablice drewniane, tablice plakatowe na stojaku, tablice informacyjne, tablice podświetlane tablice informacyjne na nodze, tablice suchościeralne, tablice w systemie kolumnowym, tryptyki, tablice obrotowo-jezdne, tablice suchościeralne, tablice kredowe, tablice kredowe z nadrukiem, tablice tekstylne, tablice korkowe, tabliczki przydrzwiowe zatrzaskowe, tabliczki informacyjne z pleksi tabliczki ścienne, stojaki na broszury, tablice informacyjne tablice i gabloty z nadrukiem, tablice obrotowo-jezdne, tablice suchościeralne, tablice rozkładane (tryptyki) planery magnetyczne, tablice COMBI, tablice korkowe, tablice tekstylne, tablice moderacyjne, stojaki do tablic, tablice-mapy

Education boards firmy 2x3 tablice szkolne, to unikatowa linia produktów skierowanych do szkół i na rynek edukacyjny. W szerokiej ofercie produktów i akcesoriów każdy odnajdzie niezbędne narzędzia do codziennej pracy. Estetyka i funkcjonalność linii Education Boards skutecznie pomaga w przekazywaniu wiedzy na poszczególnych szczeblach edukacji. Główne zalety to wysoka jakość produktów, estetyka wykonania, wysokie bezpieczeństwo użytkowania, szeroka oferta produktowa.

Flipcharty 2×3 to idealna przestrzeń obrazowania pomysłów – Gwarancja efektownej prezentacji, skutecznego szkolenia, efektywnej burzy mózgów! Co je wyróżnia? Nowoczesna konstrukcja w neutralnym kolorze popielatym, z eleganckimi grafitowymi wykończeniami. Popchart dostępny w dwóch rodzajach powierzchni: suchościeralnej (melaminowej) oraz suchościeralno-magnetycznej, rozmiar powierzchni użytkowej 66 x 100 lub 60 x 90 cm. Eurochart dwa dodatkowe ramiona dają możliwość prezentowania jednocześnie trzech arkuszyszybki i łatwy w obsłudze, mocny sprężynowy uchwyt do zawieszania bloku. Mobilechart przeznaczony do prezentacji szczególnie w miejscach, gdzie istnieje potrzeba częstego przemieszczania tablicy kółka z systemem blokowania zapewniające stabilność stały kąt pochylenia tablicy 15°.

Planery ecoBoards z dodatkową powierzchnią z korka. Dostępne - planer miesięczny, planer tygodniowy. Dzięki korzystaniu z planerów 2×3 już nie zapomnisz o ważnym spotkaniu, zajęciach pozaszkolnych Twojego dziecka czy zapłaceniu rachunków. To idealne narzędzie również dla sportowców, którzy w sposób zaplanowany chcą przeprowadzać swoje treningi oraz kontrolować dietę. Tablice do planowania świetnie sprawdzają się zarówno w małym biurze, w domu jak również i na siłowni.