Tablica suchościeralna w kratkę 2x3 OfficeBoard 120x90cm ceramiczna, magnetyczna

Tablica suchościeralna w kratkę 2x3 OfficeBoard
Tablica suchościeralna w kratkę 2x3 OfficeBoard
Tablica suchościeralna w kratkę 2x3 OfficeBoard
Producent: 2x3
Cena netto:
Cena brutto:

Tablica suchościeralna ceramiczna biała o właściwościach magnetycznych , posiadająca stały nadruk kratki o wymiarze 5x5 cm, która ułatwia nanoszenie wykresów (w układach współrzędnych) oraz innych informacji, które wymagają precyzyjnego umieszczenia. Rama aluminiowa OfficeBoard anodowana na kolor srebrny, wykończona eleganckimi popielatymi narożnikami. Produkt wyposażono w wygodną półkę na markery o długości 30cm.

 

W zestawie z tablicą:

  • marker
  • 3 magnesy
  • elementy mocujące

 

Waga: 10,5 kg

 

Gwarancja: 2 lata na produkt, dożywotnia na powierzchnię ceramiczną.

 

Uwaga: Zapytaj o koszt transportu handlowca.


Cechy produktu

Kod produktu: TSQ129P3

Zobacz także inne produkty

Mapa administracyjna Polski 2x3 w ramie aluminiowej magnetyczna Cena brutto: 254.20 PLN
Markery 3w1 Liquid Ink, 6 szt.,mix kolorów Cena brutto: 35.00 PLN
Tablica kredowa z nadrukiem standard 2x3 170x100 cm magnetyczna, ceramiczna Cena brutto: 709.30 PLN
Tablica szklana NOBO Diamond 30x30 cm - czarna Cena brutto: 110.00 PLN
Stojak 2x3 trójnożny do tablic Cena brutto: 557.60 PLN

Posiadamy wiele rodzajów tablic w ofercie - tablice magnetyczne, tablice drewniane, tablice plakatowe na stojaku, tablice informacyjne, tablice podświetlane tablice informacyjne na nodze, tablice suchościeralne, tablice w systemie kolumnowym, tryptyki, tablice obrotowo-jezdne, tablice suchościeralne, tablice kredowe, tablice kredowe z nadrukiem, tablice tekstylne, tablice korkowe, tabliczki przydrzwiowe zatrzaskowe, tabliczki informacyjne z pleksi tabliczki ścienne, stojaki na broszury, tablice informacyjne tablice i gabloty z nadrukiem, tablice obrotowo-jezdne, tablice suchościeralne, tablice rozkładane (tryptyki) planery magnetyczne, tablice COMBI, tablice korkowe, tablice tekstylne, tablice moderacyjne, stojaki do tablic, tablice-mapy

Education boards firmy 2x3 tablice szkolne, to unikatowa linia produktów skierowanych do szkół i na rynek edukacyjny. W szerokiej ofercie produktów i akcesoriów każdy odnajdzie niezbędne narzędzia do codziennej pracy. Estetyka i funkcjonalność linii Education Boards skutecznie pomaga w przekazywaniu wiedzy na poszczególnych szczeblach edukacji. Główne zalety to wysoka jakość produktów, estetyka wykonania, wysokie bezpieczeństwo użytkowania, szeroka oferta produktowa.

Flipcharty 2×3 to idealna przestrzeń obrazowania pomysłów – Gwarancja efektownej prezentacji, skutecznego szkolenia, efektywnej burzy mózgów! Co je wyróżnia? Nowoczesna konstrukcja w neutralnym kolorze popielatym, z eleganckimi grafitowymi wykończeniami. Popchart dostępny w dwóch rodzajach powierzchni: suchościeralnej (melaminowej) oraz suchościeralno-magnetycznej, rozmiar powierzchni użytkowej 66 x 100 lub 60 x 90 cm. Eurochart dwa dodatkowe ramiona dają możliwość prezentowania jednocześnie trzech arkuszyszybki i łatwy w obsłudze, mocny sprężynowy uchwyt do zawieszania bloku. Mobilechart przeznaczony do prezentacji szczególnie w miejscach, gdzie istnieje potrzeba częstego przemieszczania tablicy kółka z systemem blokowania zapewniające stabilność stały kąt pochylenia tablicy 15°.

Planery ecoBoards z dodatkową powierzchnią z korka. Dostępne - planer miesięczny, planer tygodniowy. Dzięki korzystaniu z planerów 2×3 już nie zapomnisz o ważnym spotkaniu, zajęciach pozaszkolnych Twojego dziecka czy zapłaceniu rachunków. To idealne narzędzie również dla sportowców, którzy w sposób zaplanowany chcą przeprowadzać swoje treningi oraz kontrolować dietę. Tablice do planowania świetnie sprawdzają się zarówno w małym biurze, w domu jak również i na siłowni.