Tablice interaktywne Esprit i Eno, projektory Esprit i Nec + bonus
08.03.2013

Tablice interaktywne Esprit i Eno, projektory Esprit i Nec + bonus

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z akcją promocyjną Przywitaj wiosnę z 2x3. Nowa promocja, to przede wszystkim świetne ceny na tablice interaktywne, projektory marek Nec i Esprit. Promocja dotyczy też wybranych wizualizerów, ekranów, flipchartów, stolików, tablic oraz gablot, a także innych akcesoriów.

 

Wszystkie te produkty znajdą doskonałe zastosowanie w szkołach, biurach i każdym innym miejscu, gdzie potrzebna jest profesjonalna prezentacja czy szkolenie, lub kiedy chcemy doskonale i w pełni wyposażyć salę na spotkania z pracownikami czy klientami. Tablica Interaktywna Esprit Plus to najczęściej sprzedawany produkt w naszym sklepie, klienci docenili jej jakość i uniwersalne zastosowanie. Dzięki powierzchni ceramicznej możemy jej używać jak zwykłej tablicy, a w połączeniu np. z projektorami Esprit, staje się w pełni interaktywna.

 

Flipchart to niezbędny element każdego biura, dzięki niemu możemy w łatwy i szybki sposób przedstawić omawiany temat. Ekrany na trójnogu można w łatwy sposób przetransportować, co dodaje profesjonalizmu wyjazdowemu szkoleniu czy prezentacji.

 

Ekrany ścienne to nieodłączny element każdej sali konferencyjnej. Tablice obrotowe i ścienne wykonane z najlepszych materiałów i z nienaganną starannością od lat znajdują nabywców wśród szkół. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące promocji bądź produktów – zapraszamy do kontaktu.

 

Oferta promocyjna dotyczy:

 

Tablice interaktywne:

Esprit Plus

Tablica Interaktywna Esprit Plus 80’’ + głośniku gratis

Tablica Interaktywna Eno 2610 + tablet 7’’ gratis

 

Projektory:

Nec V230X

Projektor Nec V230X + Uchwyt UPB2 gratis

Projektor krótkoogniskowy Nec V260XS + Uchwyt UPXS gratis

Projektor krótkoogniskowy Esprit PST250X + Uchwyt UPXS gratis

 

Wizualizer:

Wizualizer WZ2 + 2x kawa i czekolada Lindt gratis

 

Stolik:

Stolik projekcyjny 2x3 Universal + Pendrive 4gb gratis

 

Ekrany:

2x3 Ekran

Ekran na trójnogu 2x3 POP 165x122 + wskaźnik laserowy WL1 gratis

Ekran na trójnogu 2x3 POP 195x145 + wskaźnik laserowy WL1 gratis

Ekran ścienny ręczny 2x3 POP 195x145 + wskaźnik laserowy WL1 gratis

Ekran ścienny ręczny 2x3 POP 236x175 + wskaźnik laserowy WL1 gratis

Ekran ścienny elektryczny 2x3 PROFI 195x145 + wskaźnik laserowy WL1 gratis

Ekran ścienny elektryczny 2x3 PROFI 236x175 + wskaźnik laserowy WL1 gratis

 

Flipcharty:

Flipchart Red

Flipchart 2x3 Mobilechart Pro Red + zestaw kosmetyków Ziaja gratis

Flipchart 2x3 Eurochart Red+ zestaw kosmetyków Ziaja gratis

 

Tablice:

Tablica suchościeralna

Tablica obrotowa 2x3 150x100 magnetyczna lakierowana + zestaw kosmetyków Ziaja gratis

Tablica obrotowa 2x3 180x120 magnetyczna lakierowana + zestaw kosmetyków Ziaja gratis

Tablice suchoscieralne 2x3 OfficeBoard magnetyczna lakierowana w rozmiarach 120x90, 150x100, 180x90, 180x120, 200x100 + kawa Venezia 0,5 kg gratis

 

Gabloty:

 

Gabloty

 

Gablota wewnętrzna 2x3 jednodrzwiowa model 1 120x90 i 150x100 w wariantach korkowa, biała suchościeralna magnetyczna, tekstylna + Pendrive 4gb gratis

 

Akcesoria:

Czyścik do tablic i Flipchartów DUO + czekolada milka gratis

Zestaw startow (markery, czyściki, magnesy, płyn)+ czekolada milka gratis

 

Promocja trwa do 30 czerwca 2013 roku lub wyczerpania stanów magazynowych.


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl


Posiadamy wiele rodzajów tablic w ofercie - tablice magnetyczne, tablice drewniane, tablice plakatowe na stojaku, tablice informacyjne, tablice podświetlane tablice informacyjne na nodze, tablice suchościeralne, tablice w systemie kolumnowym, tryptyki, tablice obrotowo-jezdne, tablice suchościeralne, tablice kredowe, tablice kredowe z nadrukiem, tablice tekstylne, tablice korkowe, tabliczki przydrzwiowe zatrzaskowe, tabliczki informacyjne z pleksi tabliczki ścienne, stojaki na broszury, tablice informacyjne tablice i gabloty z nadrukiem, tablice obrotowo-jezdne, tablice suchościeralne, tablice rozkładane (tryptyki) planery magnetyczne, tablice COMBI, tablice korkowe, tablice tekstylne, tablice moderacyjne, stojaki do tablic, tablice-mapy

Education boards firmy 2x3 tablice szkolne, to unikatowa linia produktów skierowanych do szkół i na rynek edukacyjny. W szerokiej ofercie produktów i akcesoriów każdy odnajdzie niezbędne narzędzia do codziennej pracy. Estetyka i funkcjonalność linii Education Boards skutecznie pomaga w przekazywaniu wiedzy na poszczególnych szczeblach edukacji. Główne zalety to wysoka jakość produktów, estetyka wykonania, wysokie bezpieczeństwo użytkowania, szeroka oferta produktowa.

Flipcharty 2×3 to idealna przestrzeń obrazowania pomysłów – Gwarancja efektownej prezentacji, skutecznego szkolenia, efektywnej burzy mózgów! Co je wyróżnia? Nowoczesna konstrukcja w neutralnym kolorze popielatym, z eleganckimi grafitowymi wykończeniami. Popchart dostępny w dwóch rodzajach powierzchni: suchościeralnej (melaminowej) oraz suchościeralno-magnetycznej, rozmiar powierzchni użytkowej 66 x 100 lub 60 x 90 cm. Eurochart dwa dodatkowe ramiona dają możliwość prezentowania jednocześnie trzech arkuszyszybki i łatwy w obsłudze, mocny sprężynowy uchwyt do zawieszania bloku. Mobilechart przeznaczony do prezentacji szczególnie w miejscach, gdzie istnieje potrzeba częstego przemieszczania tablicy kółka z systemem blokowania zapewniające stabilność stały kąt pochylenia tablicy 15°.

Planery ecoBoards z dodatkową powierzchnią z korka. Dostępne - planer miesięczny, planer tygodniowy. Dzięki korzystaniu z planerów 2×3 już nie zapomnisz o ważnym spotkaniu, zajęciach pozaszkolnych Twojego dziecka czy zapłaceniu rachunków. To idealne narzędzie również dla sportowców, którzy w sposób zaplanowany chcą przeprowadzać swoje treningi oraz kontrolować dietę. Tablice do planowania świetnie sprawdzają się zarówno w małym biurze, w domu jak również i na siłowni.