Tablice szkolne, bogata oferta i świetne ceny
05.09.2012

Tablice szkolne, bogata oferta i świetne ceny

Unikatowe linie tablic NOBO i 2x3, składają się ze zwykłych tablic zielonych kredowych z nadrukiem lub bez (2x3) oraz białych suchościeralnych (2x3 i NOBO), o właściwościach niemagnetycznych, magnetycznych oraz wykonanych z powłoki lakierowanej i ceramicznej – która jest praktycznie niezniszczalna. Białe tablice suchościeralane coraz częściej zastępują tablice kredowe.

Od początku swojej działalności nasza firma specjalizuje się w sprzedaży standardowych lakierowanych tablic szkolnych w kilkunastu rozmiarach o różnych powierzchniach od dwóch czołowych producentów amerykańskiej firmy NOBO i polskiej firmy 2x3. Unikatowa linia obu producentów składa się ze zwykłych tablic zielonych kredowych z nadrukiem lub bez (2x3) oraz białych suchościeralnych (2x3 i NOBO), o właściwościach niemagnetycznych, magnetycznych oraz wykonanych z powłoki lakierowanej i ceramicznej – która jest praktycznie niezniszczalna. Białe tablice suchościeralane coraz częściej zastępują tablice kredowe.

Nasza oferta obejmuje również tablice w wersji tryptyk, które charakteryzuje to, że mają większą powierzchnię do pracy, ponadto, jest możliwość ukrywania notatek, dzięki zamykanym skrzydłom posiadają one także specjalne uchwyty do umieszczenia papierowych bloków, drugą opcją są tablice obrotowo jezdne, dzięki takiemu rozwiązaniu mogą być one przenoszone z klasy do klasy. Wszystkie tablice są wyposażone w półkę na akcesoria. Aby urozmaicić ofertę każdy z producentów ma kilka linii produktowych danych modeli tablic, oraz akcesoria takie jak flamastry, kredy, bloki, czyścili czy gąbki. W chwili obecnej mamy przygotowane specjalne oferty promocyjne.

Tablica 2x3 zielona

Tablice szkolne występują w kilku rozmiarach z różnymi powierzchniami do wyboru są to np.:

Tablice magnetyczne lakierowane np.:

- Tablica suchościeralna 2x3 170x100 cm
Cena: 265,00 brutto

- Tablica suchościeralna NOBO 150x100 cm
Cena: 388,00 brutto

Tablice magnetyczne ceramiczne (porcelanowe) np.:

- Tablica suchoscieralna NOBO 150x100 cm
Cena: 539,00 brutto

- Tablica suchościeralna 2x3 150x100 cm
Cena: 610,00 brutto

Tablice kredowe magnetyczne lub ceramiczne np.:

- Tablica kredowa magnetyczna lakierowana 2x3 170x100 cm
Cena: 265,00 brutto

- Tablica kredowa magnetyczna ceramiczna 2x3 200x100 cm
Cena: 886,00 brutto

Tablice kredowe magnetyczne z nadrukiem np.:

- Tablica kredowa magnetyczna lakierowana z nadrukiem 2x3 170x100 cm
Cena: 315,00 brutto

Tablice niemagnetyczne (melaminowe) lakierowane np.:


- Tablica melaminowa 2x3 150x100 cm
Cena: 265,00 brutto

 

Tablica 2x3 biala


Tablice obrotowo-jezdne lakierowane kredowe lub białe suchościeralne.:

- Tablica kredowa obrotowa 2x3 170x100 cm
Cena: 799,00 brutto

- Tablica obrotowa suchościeralna NOBO 150x120 cm
Cena: 1775,00 brutto

- Tablica obrotowa suchościeralna ceramiczna magnetyczna 2x3 120x90 cm
Cena: 1360,00 brutto

Tablice tryptyk lakierowane kredowe lub białe suchościeralne.:


- Tablica tryptyk lakierowana magnetyczna  2x3 170x100/340 cm
Cena: 672,00 brutto

- Tablica suchościeralna lakierowana magnetyczna 2x3 170x100/340 cm
Cena: 645,00 brutto


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl


Posiadamy wiele rodzajów tablic w ofercie - tablice magnetyczne, tablice drewniane, tablice plakatowe na stojaku, tablice informacyjne, tablice podświetlane tablice informacyjne na nodze, tablice suchościeralne, tablice w systemie kolumnowym, tryptyki, tablice obrotowo-jezdne, tablice suchościeralne, tablice kredowe, tablice kredowe z nadrukiem, tablice tekstylne, tablice korkowe, tabliczki przydrzwiowe zatrzaskowe, tabliczki informacyjne z pleksi tabliczki ścienne, stojaki na broszury, tablice informacyjne tablice i gabloty z nadrukiem, tablice obrotowo-jezdne, tablice suchościeralne, tablice rozkładane (tryptyki) planery magnetyczne, tablice COMBI, tablice korkowe, tablice tekstylne, tablice moderacyjne, stojaki do tablic, tablice-mapy

Education boards firmy 2x3 tablice szkolne, to unikatowa linia produktów skierowanych do szkół i na rynek edukacyjny. W szerokiej ofercie produktów i akcesoriów każdy odnajdzie niezbędne narzędzia do codziennej pracy. Estetyka i funkcjonalność linii Education Boards skutecznie pomaga w przekazywaniu wiedzy na poszczególnych szczeblach edukacji. Główne zalety to wysoka jakość produktów, estetyka wykonania, wysokie bezpieczeństwo użytkowania, szeroka oferta produktowa.

Flipcharty 2×3 to idealna przestrzeń obrazowania pomysłów – Gwarancja efektownej prezentacji, skutecznego szkolenia, efektywnej burzy mózgów! Co je wyróżnia? Nowoczesna konstrukcja w neutralnym kolorze popielatym, z eleganckimi grafitowymi wykończeniami. Popchart dostępny w dwóch rodzajach powierzchni: suchościeralnej (melaminowej) oraz suchościeralno-magnetycznej, rozmiar powierzchni użytkowej 66 x 100 lub 60 x 90 cm. Eurochart dwa dodatkowe ramiona dają możliwość prezentowania jednocześnie trzech arkuszyszybki i łatwy w obsłudze, mocny sprężynowy uchwyt do zawieszania bloku. Mobilechart przeznaczony do prezentacji szczególnie w miejscach, gdzie istnieje potrzeba częstego przemieszczania tablicy kółka z systemem blokowania zapewniające stabilność stały kąt pochylenia tablicy 15°.

Planery ecoBoards z dodatkową powierzchnią z korka. Dostępne - planer miesięczny, planer tygodniowy. Dzięki korzystaniu z planerów 2×3 już nie zapomnisz o ważnym spotkaniu, zajęciach pozaszkolnych Twojego dziecka czy zapłaceniu rachunków. To idealne narzędzie również dla sportowców, którzy w sposób zaplanowany chcą przeprowadzać swoje treningi oraz kontrolować dietę. Tablice do planowania świetnie sprawdzają się zarówno w małym biurze, w domu jak również i na siłowni.