Tablice szkolne, tradycyjne zielone czy białe suchościeralne ?
11.01.2013

Tablice szkolne, tradycyjne zielone czy białe suchościeralne ?

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pomocy szkolnych, jakimi są tablice. Posiadamy tablice szkolne firm 2x3 i Nobo. Od lat tablice szkolne były zielone, a do pisania po nich używaliśmy kredy, ale od dłuższego czasu zaczyna to się zmieniać i szkoły jak i nauczyciele wybierają białe tablice suchoscieralne po których pisze się markerami , co jest zdecydowanie wygodniejsze, ponieważ nie ma potrzeby używania zmoczonej wodą gąbki.

 

Białe tablice szkolne suchościeralne występują w różnych rozmiarach w zależności od potrzeb od najmniejszych np. 40x30 cm,  aż po duże wymiary np: 240x120 cm. W dalszym ciągu jednak są też w sprzedaży tradycyjne szkolne tablice kredowe zielone.

 

Cała oferta obu producentów składają się ze zwykłych tablic zielonych kredowych z nadrukiem lub bez (2x3) oraz białych suchościeralnych (2x3 i NOBO) o właściwościach niemagnetycznych, magnetycznych lakierowanych oraz wykonanych z powłoki ceramicznej magnetycznej,  dzięki takiemu rozwiązaniu tablice są praktycznie niezniszczalne.

 

Ciekawym rozwiązaniem są tablice ze „skrzydłami” , czyli  tryptyki, dzięki nim mamy większą powierzchnią do pisana i możemy ukrywać zapisywane notatki poprzez zamykanie bocznych „drzwiczek”.  Kolejnym ciekawym rozwiązaniem są tablice obrotowo jezdne - można pisać po nich z obu stron i transportować je z pomieszczenia do pomieszczenia .

 

Wszystkie tablice są wyposażone w półkę na markery, oczywiście każdy z producentów ma do swoich tablic dodatkowe akcesoria takie jak flamastry, kredy, bloki, gąbki (czyściki), magnesy, taśmy magnetyczne, holdery.

 

Tablice szkolne występuję w wielu rozmiarach z różnymi powierzchniami do wyboru są to np.:

 

Tablice magnetyczne lakierowane np.:

 

Tablica suchościeralna

 

- Tablica suchościeralna 2x3 170x100 cm

- Tablica suchościeralna NOBO 150x100 cm

 

Tablice magnetyczne ceramiczne (porcelanowe) np.:

 

- Tablica suchoscieralna NOBO 150x100

- Tablica suchościeralna 2x3 150x100

 

Tablice kredowe magnetyczne lub ceramiczne np.:

 

Tablice szkolne 2x3

 

- Tablica kredowa 2x3 170x100 cm magnetyczna lakierowana

- Tablica kredowa 2x3 200x100 cm magnetyczna ceramiczna

 

Tablice kredowe magnetyczne z nadrukiem np.:

 

- Tablica kredowa 2x3 z nadrukiem 170x100 cm magnetyczna lakierowana

 

Tablice niemagnetyczne (melaminowe) lakierowane np.:

 

- Tablica melaminowa 2x3 150x100 cm

 

Tablice obrotowo-jezdne lakierowane kredowe lub białe suchościeralne.:

 

Tablica obrotowo jezdna

 

- Tablica kredowa obrotowa 2x3 170x100 cm

- Tablica obrotowa suchościeralna NOBO 150x120 cm

- Tablica obrotowa suchościeralna 2x3 ceramiczna magnetyczna

 

Tablice tryptyk lakierowane kredowe lub białe suchościeralne

 

Tablice tryptyk

 

- Tablica tryptyk 2x3 170x100/340 cm lakierowana magnetyczna

- Tablica suchościeralna 2x3 170x100/340cm lakierowana magnetyczna

 

Akcesoria do tablic.:

 

- Zestaw startowy do tablic i flipchartów

- Zestaw startowy do czyszczenia tablic i flipchartów


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl


Posiadamy wiele rodzajów tablic w ofercie - tablice magnetyczne, tablice drewniane, tablice plakatowe na stojaku, tablice informacyjne, tablice podświetlane tablice informacyjne na nodze, tablice suchościeralne, tablice w systemie kolumnowym, tryptyki, tablice obrotowo-jezdne, tablice suchościeralne, tablice kredowe, tablice kredowe z nadrukiem, tablice tekstylne, tablice korkowe, tabliczki przydrzwiowe zatrzaskowe, tabliczki informacyjne z pleksi tabliczki ścienne, stojaki na broszury, tablice informacyjne tablice i gabloty z nadrukiem, tablice obrotowo-jezdne, tablice suchościeralne, tablice rozkładane (tryptyki) planery magnetyczne, tablice COMBI, tablice korkowe, tablice tekstylne, tablice moderacyjne, stojaki do tablic, tablice-mapy

Education boards firmy 2x3 tablice szkolne, to unikatowa linia produktów skierowanych do szkół i na rynek edukacyjny. W szerokiej ofercie produktów i akcesoriów każdy odnajdzie niezbędne narzędzia do codziennej pracy. Estetyka i funkcjonalność linii Education Boards skutecznie pomaga w przekazywaniu wiedzy na poszczególnych szczeblach edukacji. Główne zalety to wysoka jakość produktów, estetyka wykonania, wysokie bezpieczeństwo użytkowania, szeroka oferta produktowa.

Flipcharty 2×3 to idealna przestrzeń obrazowania pomysłów – Gwarancja efektownej prezentacji, skutecznego szkolenia, efektywnej burzy mózgów! Co je wyróżnia? Nowoczesna konstrukcja w neutralnym kolorze popielatym, z eleganckimi grafitowymi wykończeniami. Popchart dostępny w dwóch rodzajach powierzchni: suchościeralnej (melaminowej) oraz suchościeralno-magnetycznej, rozmiar powierzchni użytkowej 66 x 100 lub 60 x 90 cm. Eurochart dwa dodatkowe ramiona dają możliwość prezentowania jednocześnie trzech arkuszyszybki i łatwy w obsłudze, mocny sprężynowy uchwyt do zawieszania bloku. Mobilechart przeznaczony do prezentacji szczególnie w miejscach, gdzie istnieje potrzeba częstego przemieszczania tablicy kółka z systemem blokowania zapewniające stabilność stały kąt pochylenia tablicy 15°.

Planery ecoBoards z dodatkową powierzchnią z korka. Dostępne - planer miesięczny, planer tygodniowy. Dzięki korzystaniu z planerów 2×3 już nie zapomnisz o ważnym spotkaniu, zajęciach pozaszkolnych Twojego dziecka czy zapłaceniu rachunków. To idealne narzędzie również dla sportowców, którzy w sposób zaplanowany chcą przeprowadzać swoje treningi oraz kontrolować dietę. Tablice do planowania świetnie sprawdzają się zarówno w małym biurze, w domu jak również i na siłowni.