Walentynkowa promocja - projektor, ekrany, flipcharty, tablice
14.02.2012

Walentynkowa promocja - projektor, ekrany, flipcharty, tablice

Walentynkowa promocja dotyczy trzech modeli flipchartów ( Popchart, Mobilechart, Eurochart ), projektora NEC V230X ( 2300 ANSI, XGA, DLP) , tablic suchościeralnych OfficeBoard (we wszystkich rozmiarach) oraz ekranów elektrycznych PROFI i POP na trójnogu w specjalnych cenach.

Promocja obowiązuje w dniach 14-24 lutego 2012.
1) Flipcharty:

- Popchart magnetyczny + Czekoladki Merci
- Mobilechart + Czekoladki Merci
- Eurochart + Czekoladki Merci

flipchart 2x3


2) Projektor NEC V230X ( DLP, XGA, 2300 ANSI ) + zestaw kosmetyków Cena: 1550 PLN netto

3) Tablica suchościeralna OfficeBoard w rozmiarach od 120x90 cm do 240x120 cm już w cenie - gratis Zestaw Gel Adidas damski+ męski

tablice 2x3

4) Ekran elektryczny PROFI w rozmiarach od 147x108 cm do 236x175 cm + Gratis Zestaw kosmetyków Adidas woda toaletowa damska + męska

5) Ekran przenośny na trójnogu POP w rozmiarach od 147x108 cm do 195x145 cm + Czekoladki Merci


Promocja Walentynkowa ważna jest od dnia 14 do 24 lutego lub do wyczerpania zapasów.


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl


Posiadamy wiele rodzajów tablic w ofercie - tablice magnetyczne, tablice drewniane, tablice plakatowe na stojaku, tablice informacyjne, tablice podświetlane tablice informacyjne na nodze, tablice suchościeralne, tablice w systemie kolumnowym, tryptyki, tablice obrotowo-jezdne, tablice suchościeralne, tablice kredowe, tablice kredowe z nadrukiem, tablice tekstylne, tablice korkowe, tabliczki przydrzwiowe zatrzaskowe, tabliczki informacyjne z pleksi tabliczki ścienne, stojaki na broszury, tablice informacyjne tablice i gabloty z nadrukiem, tablice obrotowo-jezdne, tablice suchościeralne, tablice rozkładane (tryptyki) planery magnetyczne, tablice COMBI, tablice korkowe, tablice tekstylne, tablice moderacyjne, stojaki do tablic, tablice-mapy

Education boards firmy 2x3 tablice szkolne, to unikatowa linia produktów skierowanych do szkół i na rynek edukacyjny. W szerokiej ofercie produktów i akcesoriów każdy odnajdzie niezbędne narzędzia do codziennej pracy. Estetyka i funkcjonalność linii Education Boards skutecznie pomaga w przekazywaniu wiedzy na poszczególnych szczeblach edukacji. Główne zalety to wysoka jakość produktów, estetyka wykonania, wysokie bezpieczeństwo użytkowania, szeroka oferta produktowa.

Flipcharty 2×3 to idealna przestrzeń obrazowania pomysłów – Gwarancja efektownej prezentacji, skutecznego szkolenia, efektywnej burzy mózgów! Co je wyróżnia? Nowoczesna konstrukcja w neutralnym kolorze popielatym, z eleganckimi grafitowymi wykończeniami. Popchart dostępny w dwóch rodzajach powierzchni: suchościeralnej (melaminowej) oraz suchościeralno-magnetycznej, rozmiar powierzchni użytkowej 66 x 100 lub 60 x 90 cm. Eurochart dwa dodatkowe ramiona dają możliwość prezentowania jednocześnie trzech arkuszyszybki i łatwy w obsłudze, mocny sprężynowy uchwyt do zawieszania bloku. Mobilechart przeznaczony do prezentacji szczególnie w miejscach, gdzie istnieje potrzeba częstego przemieszczania tablicy kółka z systemem blokowania zapewniające stabilność stały kąt pochylenia tablicy 15°.

Planery ecoBoards z dodatkową powierzchnią z korka. Dostępne - planer miesięczny, planer tygodniowy. Dzięki korzystaniu z planerów 2×3 już nie zapomnisz o ważnym spotkaniu, zajęciach pozaszkolnych Twojego dziecka czy zapłaceniu rachunków. To idealne narzędzie również dla sportowców, którzy w sposób zaplanowany chcą przeprowadzać swoje treningi oraz kontrolować dietę. Tablice do planowania świetnie sprawdzają się zarówno w małym biurze, w domu jak również i na siłowni.