Zestaw startowy do tablic i flipchartów

Producent: 2x3
Cena netto:
Cena brutto:

Niezbędny do codziennej pracy i prawidłowej eksploatacji tablicy suchościeralnej magnetycznej.

 

Zestaw zawiera:

  • markery na bazie spirytusu, z okrągłą końcówką, w kolorze: czerwonym, zielonym, niebieskim, czarnym - 1 opakowanie (4 szt.) - AS104.
  • holder magnetyczny do markerów - 1 szt. - AS118.
  • płyn czyszczący w butelce z atomizerem o pojemności 200 ml - 1 szt. - AS105.
  • czyścik magnetyczny AP - 1 szt. - AS106.
  • wymienne filce AP - 10 szt. - AS108.
  • kolorowe magnesy 20 mm - 10 szt. - AM120.

Cechy produktu

Kod produktu: AS111 N

Zobacz także inne produkty

Tablica tekstylna NOBO Elipse 45x60cm niebieska Cena brutto: 195.00 PLN
Tablica suchościeralna wielkoformatowa 2x3 450×120cm ceramiczna, magnetyczna Cena brutto: 3222.60 PLN
Tablica szklana Nobo Diamond 99x55 cm - czarna Cena brutto: 490.00 PLN
Flipchart 2x3 ecoMobilechart Cena brutto: 381.30 PLN
Magnesy 2x3 20mm EcoBoards 10 szt. Cena brutto: 6.56 PLN

Posiadamy wiele rodzajów tablic w ofercie - tablice magnetyczne, tablice drewniane, tablice plakatowe na stojaku, tablice informacyjne, tablice podświetlane tablice informacyjne na nodze, tablice suchościeralne, tablice w systemie kolumnowym, tryptyki, tablice obrotowo-jezdne, tablice suchościeralne, tablice kredowe, tablice kredowe z nadrukiem, tablice tekstylne, tablice korkowe, tabliczki przydrzwiowe zatrzaskowe, tabliczki informacyjne z pleksi tabliczki ścienne, stojaki na broszury, tablice informacyjne tablice i gabloty z nadrukiem, tablice obrotowo-jezdne, tablice suchościeralne, tablice rozkładane (tryptyki) planery magnetyczne, tablice COMBI, tablice korkowe, tablice tekstylne, tablice moderacyjne, stojaki do tablic, tablice-mapy

Education boards firmy 2x3 tablice szkolne, to unikatowa linia produktów skierowanych do szkół i na rynek edukacyjny. W szerokiej ofercie produktów i akcesoriów każdy odnajdzie niezbędne narzędzia do codziennej pracy. Estetyka i funkcjonalność linii Education Boards skutecznie pomaga w przekazywaniu wiedzy na poszczególnych szczeblach edukacji. Główne zalety to wysoka jakość produktów, estetyka wykonania, wysokie bezpieczeństwo użytkowania, szeroka oferta produktowa.

Flipcharty 2×3 to idealna przestrzeń obrazowania pomysłów – Gwarancja efektownej prezentacji, skutecznego szkolenia, efektywnej burzy mózgów! Co je wyróżnia? Nowoczesna konstrukcja w neutralnym kolorze popielatym, z eleganckimi grafitowymi wykończeniami. Popchart dostępny w dwóch rodzajach powierzchni: suchościeralnej (melaminowej) oraz suchościeralno-magnetycznej, rozmiar powierzchni użytkowej 66 x 100 lub 60 x 90 cm. Eurochart dwa dodatkowe ramiona dają możliwość prezentowania jednocześnie trzech arkuszyszybki i łatwy w obsłudze, mocny sprężynowy uchwyt do zawieszania bloku. Mobilechart przeznaczony do prezentacji szczególnie w miejscach, gdzie istnieje potrzeba częstego przemieszczania tablicy kółka z systemem blokowania zapewniające stabilność stały kąt pochylenia tablicy 15°.

Planery ecoBoards z dodatkową powierzchnią z korka. Dostępne - planer miesięczny, planer tygodniowy. Dzięki korzystaniu z planerów 2×3 już nie zapomnisz o ważnym spotkaniu, zajęciach pozaszkolnych Twojego dziecka czy zapłaceniu rachunków. To idealne narzędzie również dla sportowców, którzy w sposób zaplanowany chcą przeprowadzać swoje treningi oraz kontrolować dietę. Tablice do planowania świetnie sprawdzają się zarówno w małym biurze, w domu jak również i na siłowni.